Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Könyvmolyok! Tudtok-e valami...

Könyvmolyok! Tudtok-e valami jó lovas könyvet mondani?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek lenne ajándék,aki lovagol, szeret olvasni, viszont én nagyon nem ismerek lovas könyveket.Nem oktató jellegűre gondoltam.

2019. aug. 1. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 3 részes könyvsorozat Zoe Kelvedontól: Az első nyár, Remény érkezése, A titkok titka


Elég sok lovas könyvem maradt meg régebbről, de ezt leszámítva nagyon egyik sem tetszett. Nem tudom hány éves a barátnőd, ezek a könyvek lehet, hogy elsősorban a maximum 14 éves korosztályt célozzák meg, de én például idén olvastam el és nekem tetszett. Egy próbát megér. 18/L

2019. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott mégegy: Carola Wimmer - A menedék


Ebből film is készült, szóval azt is ajánlhatod neki megnézésre, ha még nem látta.

2019. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fekete szépség (ugyan még csak tervben van elolvasnom, de a film baromi jó volt és nem "gyerekkönyv" szerintem (mármint kiskoromban is élveztem, de most igazán jó))

Lara és az ezüst színű kancacsikó (ez sorozat)

Nyár az álmok szigetén (lehet, hogy ez is sorozat, én csak egy részt olvastam)


holnap még majd írok párat

2019. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!