Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges-e, hogy mint...

Lehetséges-e, hogy mint elvált, rég kiábrándult nő baráti kapcsolatot kialakítson egy homoszexuális férfival, aki nem szeretné másságát felvállalni, hasonlóan érez, azaz egy hozzám hasonló nőt keres, aki megérti, akire számíthat?

Figyelt kérdés
Tehát, egy olyan barátság, ahol mindenki éli a saját életét, de ha szüksége van a másikra, csak, hogy egy jót beszélgessenek, vagy elmenjenek együtt rendezvényekre, stb., akkor minden esetben számíthatnak egymásra, de nem várnak el egymástól semmi mást. Nagyon bízom benne, hogy nem mindenki nevet rajtam és lesznek olyanok, akik megértenek engem, sőt talán lesz valaki, akinek pont egy ilyen társra lenne szüksége. Köszönöm szépen!

#baráti kapcsolat #homoszexuális férfi #heteroszexuális nő
2019. aug. 2. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ötször olvastam el a címet de még mindig nem értem ki a férfi és ki a nő
2019. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? A mai napig vannak ilyen házasságok is. Te meg csak barátságról beszélsz ami szintén normális dolog
2019. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megértésed!
2019. aug. 2. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem valószínű.
2019. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán.
2019. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy egészségtelen kapcsolat lenne. mindketten pótemberek lennétek egymás életében.
2019. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét leírom, nem érdekel, hogy le lesz pontozva: ilyen kapcsolat a valóságban nem valószínű. A homoszexuális férfiak NEM a heteroszexuális nők társaságát keresik. Még barátkozás céljából kifolyólag sem.
2019. aug. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, ez Hollywood, nem a valóság.
2019. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Én meg nem értek egyet az utolsóval! Barátság miért ne alakulhatna ki? A meleg férfiaknak általában pont hogy női barátaik vannak
2019. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!