Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még valaki, aki szinte...

Van még valaki, aki szinte annyira magányos mint én? Mit próbálsz tenni ellene?

Figyelt kérdés
Közel 30 éves korom ellenére a szüleim vannak csak, senki más nincs az életemben, sem barátnő, sem barátok. Utóbbiak (egy) pár éve volt utoljára, kapcsolatom viszont sosem volt. Korombelivel szinte nem beszélek. Napról napra egyre rosszabbul érint a magány, nem lehet így élni. Ha valakivel mégis beszélnék, csodálkozik, hogy lehet, hogy nincsenek barátaim. F

2019. aug. 3. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem még a szüleim sincsenek. ))

Többen vannak így mint gondolnád.

2019. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha magányos vagy, akkor ismerkedj!

Kismillió spplikáció van

El lehet járni sportegyesületbe vagy fitness terembe

Be lehet fizezni tanfolyamokra

Lehet önkénteskedni állatmenhelyen, idősek otthonában, gyerekkórházban, a helyi önkormányzatnál

Lehet utitársat keresni nyaraláshoz a nezen

Mégis, mi tart vissza?

2019. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok ismerkedni, ha tudnék, nem kérdeztem volna. A netes ismerkedésből elegem van, nálam nem működik. Sem barátot, sem barátnőt nem találtam még neten, beszélgetés is alig van, ennyire nem tudok ismerkedni. Mehetek bárhová, a valóságban sem megy.
2019. aug. 3. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológus, olyan nincs, hogy sehol nem tudsz ismerkedni, be eszélwd magadnak!
2019. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kedves privát üzenetet



menjen az apád f**** a pszichológushoz, én járok pszichológushoz mégse mentem vele sz**** se”

2019. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az utóbbiakat olvasgatva... őszintén mire számítottál amikor ide kiírtad a kérdésedet? te egy negatív ember vagy és látszólag minden megoldással problémád van, és ha ezen a pszichológus sem tud segíteni, akkor csodát ne várj gy.k.-án

17L

2019. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt valamit nem értek, nekem írták a pszichológust, de erre sehol sem reagáltam eddig, senkinek sem írtam privátban. Valaki más viszont reagált, nagyjából azt, amire én is gondoltam, mindössze én kultúrált formában tettem volna: korábban már jártam pszichológusnál és pszichiáternél is, egyik sem segített, viszont az utóbbi gyógyszereitől hülye voltam, még szedtem.

Nem beszélem be magamnak, sosem ment az ismerkedés, miközben mellettem mások szinte számomra észrevétlenül lettek barátok. Mások 15 évesen kapcsolatban vannak, én meg még manapság sem tudom, mit mondjak egy lánynak.

2019. aug. 3. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Pszichiáter? Gyógyszerk? Milyen bezegséggel kezelnek


(Nem tudom ki írta a privárot, de nem csodálom, hogy magányos)

2019. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korunk jellemző tünete az elmagányosodás. A gyerekek a számítógép mellett nőnek fel, nem tanulnak normális emberi kommunikációt. Anélkül pedig bajos barátokat szerezni/megtartani.
2019. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ugyanilyen magányos vagyok (csak a szüleim és a testvéreim vannak, barátaim évek óta, kapcsolatom soha sem volt), de szerencsére kicsit fiatalabb vagyok, úgyhogy egyelőre nem adom fel a reményt. a megoldást a folyamatos önfejlesztésben keresem (külső, személyiség/viselkedés, karrier, pénz stb.) (22L)
2019. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!