Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közeli barát elvesztése?

Közeli barát elvesztése?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb helyen teszem fel a kérdést, de jól esne néhány tanács. Hosszú történet, de egy elég fontos személyt vesztettem el pár hónapja, valakit akire évekig mindig számíthattam, imádtam a családjával együtt, benne bíztam a legjobban, ő tudott leginkább kirángatni a szürke hétköznapokból és a problémák közül, mellette élveztem leginkább az életet. Persze azóta is normálisan élem az életem, vannak haverjaim, barátaim, még ha nem is túl közeliek, de mostanában egyre többször jut eszembe hogy mennyire hiányzik, milyen jól esne egy lelkizős nap, vagy az egyik őrült ötlete, és ilyenkor csak a magányt érzem az összes jelenlegi kapcsolatom ellenére. Aki átélt már hasonlót, mennyi idő volt, amíg teljesen elfelejtette a másikat? Tudom hogy valószínűleg új emberekkel kellene ismerkednem, változtatni az életemen, de egyszerűen nem tudom hol kezdjem.

2019. aug. 3. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy vesztetted el? Meghalt?
2019. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, eltávolodtunk és azóta már más városban lakunk, még ha valamilyen csoda folytán ki is békülnénk, akkor se nagyon tudnánk találkozni. Az ok nem is lényeges, már többször próbáltam helyrehozni a dolgot de nem sikerült, ha emiatt kérdezted.
2019. aug. 3. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt kérdeztem, igen. Ne erőltesd az új barátok beszerzését, az nem segít. Közhely, de az idő fogja begyógyítani a sebeket.
2019. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is akarom pótolni, csak valami figyelemelterelés kellene. Viszont amíg mindenkiben őt keresem addig lehet tényleg felesleges magamra erőltetni más barátságokat, idővel majd remélem hogy természetesebben fog menni az ismerkedés ahogy begyógyul ez a "seb".

Köszi a gyors választ, ment a zöld kéz.:)

2019. aug. 3. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont én is így vagyok ezzel.. Fiú vagy lány vagy?
2019. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lány, és te?
2019. aug. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!