Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttkorban létezik ilyen...

Felnőttkorban létezik ilyen barátnő?

Figyelt kérdés

Olyan akivel hetente/2 hetente lehet találkozni, ha baj van felhívni egymást akár az éjszaka közepén is. Ha vesz valamit akkor azt lefotózza és elküldi messengeren.

Közös képet csinálni, moziba menni.

Ha bármi baj van elsőként nekem írni.

Sokat nevetni, néha ott aludni a másiknál.


25/N


2019. aug. 3. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb felnött kinö abból, hogy mindent fotózzon, az éjszaka felhívás a család miatt sem igazán nyerö dolog, az ott alvás szintén nem igazán jön be - és általában a partner az, akinek elsöként közölnek valamit, nem egy barátnö
2019. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Az első mondatodra azt mondom, hogy feltétlenül, igen. A továbbiak azért nem jellemzőek, mert a "felnőtteknek" már sokszor van családjuk, vagy legalábbis együtt élnek a párjukkal, és így azért már nem annyira vonzó pl. ott aludni egymásnál. Az életkorral változik a fontossági sorrend, de meggyőződésem, hogy az igazi barátság megmarad. Legfeljebb más dolgokat (is) csináltok együtt, mint korábban.

36/N

2019. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Létezik, de introvertáltként nagyon nehéz ilyet találni. 8 évente egy... talán.
2019. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Letezik ilyen csak sajnos nem olyan sok.
2019. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondatodra azt mondom, igen. Kétgyerekes családanya vagyok, és több barátnőmmel találkozom heti szinten.

A masodik mondatod értelmetlen. Miért kéne lefotózni és elküldeni Messengeren, amit vásároltunk?

Közös képet bárkivel lehet csinálni, ez nem fokmérője a barátságnak.

Moziba én a parommal és a gyerekeimmel járok, de legutóbb voltam koncerten egy barátnőmmel.

Egymásnál aludni: ez is egy olyan dolog, hogy a felnőttek inkább a családjukkal szoktak aludni, de lehet olyan szitu, hogy egymásnál, szóval igen, elképzelhető.

Lehet, öreg vagyok, de ha nekem sürgős közlendőm van, nem írok, hanem telefonálok. Nem kötelessége senkinek egész nap a telefonját lesni, így lehet, hogy az üzenetemet is csak órák múlva olvassa el, a csörgést viszont hallja.

2019. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első mondat nálam is ok.

Az éjszakai telefonálástól kiráz a hideg,nem hiszem,hogy bármi van,ne várhatna legalább reggelig,szóval ez nálam nem ok.

Lefotózni,elküldeni: itt mire gondoltál?Ez nálam úgyszintén nem ok.

Moziba menni: ok.Közös kép már nem annyira,nem szeretem az ilyesmit,ehhez több éves bizalom kell.

Ha bármi van írni: vannak az embernek privát dolgai,minimálisan csetelek ismerősökkel,szóval nálam nem lenne ok.

Az ottalvás úgyszintén nem.

Nem lehet,hogy leszbikus vagy,a leírásod alapján társat keresel.

2019. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!