Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak ha el akarok...

Mit mondjak ha el akarok menni a barátommal de anya nem engedi? Reggel el megy othonról de nem tudom hogy mit monfjak hogy hol voltam. Esetleg valakinek lenne ötlete?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Anyukád mit, mit csinálsz egész nap otthon?
2019. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anya! Megyek bszni! Ha meg 18 alatt vagy: Anya! Inditom a nagymosást.
2019. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- A Margitszigeten voltam. Hú, volt ott egy anyuka a kisgyerekével, együtt nézték az állatokat. Ne tudd meg milyen aranyosak voltak együtt. Egészen az Árpádhídig lesétáltam. Ott vettem egy Gírost, megettem, közben csatangoltam kicsit, aztán hazajöttem.


- Egyik barátnőm,tudod a Marika áthívott magához. Átmentünk, kicsit Youtube-on lógtunk meg a Faceook-on, aztán elkezdtünk videójátékozni


- Kimentem a Római partra. Ne tudd meg milyen jó fagyikat árulnak. Én olyan kis gólyócskákat ettrem, csak a nevét nem tudom. Nem kértem sapkát hozzá, mert nem vittem annyit magammal. Egy kutyus odajött, emgsimogattam. Hirtelen átfutott az agyamon, hogy átgyaloglok Szentendrére, de meggondoltam magam.


Stb

2019. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!