Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretem a barátom egyik...

Nem szeretem a barátom egyik barátját. Van más is így ezzel? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Nem is az hogy nem szeretem,hanem nem igazán bírom, nem tudtam összebarátkozni vele.Más lányokról mutatott képeket, meg csak inni hívta. Sokkal jobban megbízott benne mint bennem. Ha baj volt ő hozzá ment azonnal, én meg semmit nem tudtam meg. És most ez a barátság mintha újra kezdődne. Vagyis én nem akartam elszakítani őket, de már 1-2 éve nem találkoztak.

Nem tudok mit kezdeni ezzel a gondolattal, nem tudom feldolgozni és csak elengedni, engedni hogy lesz ami lesz. De nem akarok emiatt szorongani. Hasonló szituban volt már vki ?


2019. aug. 6. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont ezért eleve külön kezelem a barátaim. Általam nem beszélhetnek, nem találkozhatnak, mindegyikkel külön tartom a kapcsolatot. Pont azért, mert eddig akárhányszor megismerte egymást két barátom, probléma volt idővel, így ennek a lehetőségét kizárom.
2019. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te most a pasi haverja vagy vagy a csaja? Bocs de nagyon nem egyértelmű
2019. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!