Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne helyrehozni a dolgokat egy régi barátommal?

Figyelt kérdés
Még általános iskolás koromban volt egy haverom (tulajdonképpen őt tartottam a legjobb barátomnak) viszont 8.adikban megromlott eléggé a viszonyunk. Eléggé megsértődtem rá, mivel egyre jobban kezdett eltávolodni tőlem. Elkezdtem elég bunkón viselkedni. Például nem köszöntem neki meg levegőnek néztem. Ez odáig fajult, hogy nem beszéltünk egész 8.adikban és nem volt rajta kívül olyan barátom akit ténylegesen annak mondtam volna. Csak ő volt akivel normálisan el tudtam beszélgetni komoly dolgokról is amiről másnak biztos nem meséltem, ezért nem találtam a helyem. Aztán vége lett a tanévnek mindannyian elmentünk középiskolába. Most leszek 10.es és itt sem tudtam nagyon kialakítani jó baráti kapcsolatokat (ezen is szeretnék változtatni) és rájöttem, hogy én csesztem el anno az egészet. Szerintetek jó ötlet lenne felvenni vele újra a kapcsolatot vagy inkább ne?

2019. aug. 7. 03:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Abból nem lehet baj ha megpróbálod.
2019. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám, nincs mit veszíteni.
2019. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen! Ha jó barátod volt, akkor semmiképpen se hagyd, hogy ez a barátság véget érjen!
2019. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 7. 20:24
 5/6 citromfűlevél ***** válasza:

végül mi lett?


én is hasonló helyzetben vagyok.

2021. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amiután kiírtam ezt a kérdést, rá pár hónapra találkoztam vele buszon. Elbeszélgettünk, szóba se jött az az időszak mikor összevesztünk. Úgy viselkedtünk mintha mi sem történt volna. Azóta párszor találkoztam vele, meg néha beszélünk Messengeren, de valószínűleg ez a barátság már sose lesz olyan mint régen. Már nagyrészt túltettem magam rajta és próbálom a jelenlegi baráti kapcsolataimat ápolni, újakat szerezni (ami kevésbé megy és lassabban :D), és próbálom elkerülni, hogy mégegyszer megtörténjen, hogy így összevesszek valamelyik barátommal. Ha nem találkozok vele véletlenül, lehet még ma is nagyon szarul érezném magam, de így már megbékélt a lelkem, hogy nincs harag köztünk és jobban oda tudok figyelni a jelenemre és jövőmre, mint hogy a múlton rágódjak.
2021. máj. 29. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!