Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok, olyan oldalakat...

Tudtok, olyan oldalakat ajánlani, ahol online lehet emberekkel beszélgetni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Ma az egyik pszichológus ismerősömmel beszélgettem és valahogy feljött az online barátkozás, mint témakör.

Szerinte nagyon erős kapcsolatok tudnak fonódni az online térben is, anélkül hogy az emberek ténylegesen találkoznának.


Még soha nem volt "online" barátom, így kíváncsi vagyok, hogy milyen, mit lehet belőle kihozni, mennyire lehetnek erősek ezek a kapcsolatok, stb.? Szimplán érdekel, mivel számomra picit elképzelhetetlen, hogy egy idő után nem válik unalmassá vagy vontatottá a beszélgetés, esetleg az, hogy milyen bizalom tud kialakulni két "ismeretlen" között.


Tudnátok olyan oldalakat ajánlani, ahol emberekkel tudok beszélgetni? (Biztosan vannak itt, olyanok, akik már próbálták)



22/F



2019. aug. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet, ahol lehet az emberekkel beszélgetni. Én a párom egy játékban ismertem meg. Itt is ismertem meg valakit, már találkoztunk is.
2019. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anotalk
2019. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én nem igazán szoktam játszani, de a második ajánlást meglesem!
2019. aug. 7. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár itt is, illetve Facebook (csoportok), azthiszem van már app is, de a Google biztos kidob pár oldalt. N
2019. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!