Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent egy embernek az,...

Mit jelent egy embernek az, hogy tetszel?

Figyelt kérdés
Nekem soha nem mondták,azt se hogy szeretlek.Biztos nagyon hülye kérdés de komolyan nem tudom igazán.Azt,hogy szerelmes vagyok az adott emberbe?Vagy,hogy tetszik a külseje?Vagy az,hogy többet érzek mint barátság?Nézhettek hülyének de nekem eddig soha nem mondta senki,még csak nem is utaltak rá.

2019. aug. 7. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kinél mi. Nálunk (a baráti társaságom ba) azt jelenti, hogy többet érez iránta mint barátság, de még nem mondaná azt hogy szerelmes belé/szereti.
2019. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felénk, legalábbis az én társaságomban ez kicsit lazább kifejezés, ugyanis inkább csak arra utal, hogy szimpatizálunk a másikkal. Persze ezen kívül én is csak abban az értelemben ismerem, hogy többet érez, vonzódik, kedveli.
2019. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam azt, hogy nem vagyok belé szerelmes, de nagyon tetszik (mármint általában nem ismerem, mert pl.egy random sulitárs)


De egyébként jelentheti azt, hogy igazán szerelmes beléd, csak nem meri kimondani

2019. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!