Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez egy kihalóban...

Szerintetek ez egy kihalóban lévő barátság?

Figyelt kérdés

27 évesek vagyunk, középiskolás korunk óta ismerjük egymást(én lány, ő fiú). Volt egyébként olyan, hogy pórbált hódolni meg ilyenek, de hárítottam. Viszont mostanában megint furcsán viselkedik. Állandóan találkozni akar velem. Legtöbbször kutyasétáltatás miatt találkoztunk, de most már inkább más programokat csinálna pl libegőzés, kimenni Szentendrére, színházba akar menni meg még szabadulószobába.


Igazából elég sok minden felhalmozódott mostanáig. Ezek a programok amiket kitalált szerintem nem épp barátiak(én ezeket párkapcsolatban tudom elképzelni). Másrészt én dolgozom(ráadásul időben is sokat 220-250 körüli óráim vannak így nyáron), ő meg suliba jár. Emiatt megint csak ellentétek vannak. De a legrosszabb az a tegnapi találkozónál volt. A héten kicsit aszoc kedvemben voltam és kb senkit nem kívántam a hátam közepére se. Először hétfőn akart találkozni, mert az közelebb van mint a szerda(a miértjére nem válaszolt, hogy mi olyan kva fontos, hogy nem bír várni). Aztán tegnap meg sétáltunk céltalanul, de igazából menekültem volna, annyira rosszul éreztem magam. Másrészt kb semmiről se beszélgettünk.

Úgy érzem mintha már nem tudnék mit kezdeni vele. Volt egyébként hasonló "barátnőm" akivel szintén annyira más irányt vett az életünk, hogy már nem bírtam elviselni.


És azt nem tudom, hogy ez is ehhez hasonló vagy csak átmeneti.


2019. aug. 8. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedvel téged

De láthatóan te nem igazán

Őszintén el kéne mondanod amit itt leírtál

2019. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felsoroltak simán lehetnek baráti programok is, csak épp a ti esetetekben ez nem barátság és valószínűleg hosszú ideje nem az. Onnantól számolva nem beszélhetünk barátságról, hogy az egyik fél többet akar a másiktól. Nem igazán értem minek erőlteted ezt az egyoldalú dolgot, minek táplálod benne a reményt azzal, hogy továbbra is barátkozol vele.. Nem igazán tartom korrektnek a részedről.
2019. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az már többször lefutott kör, hogy ő többet szeretne, mint barátság, én meg nem. Nem táplálok benne semmit. Ha ez miatt van gond, akkor azt magának csinálja(pl többet lát a találkozókba)
2019. aug. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!