Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan felnőtt, aknek...

Van itt olyan felnőtt, aknek soha sem voltak barátai?

Figyelt kérdés

Gyerekkorától kezdve.


Hogyan, miért alakult így?


2019. aug. 9. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Mindig is csak olyan emberek voltak,akik kihasználtak,elárultak vagy folyton szivattak.Volt aki kihasznált és ha már nem volt rám szüksége,nem barátkozott velem többé,mások meg szívesen barátkoztak volna,de folyamatosan szivattak,őket én hagytam ott.Volt aki időközben új társaságot talált,engem meg itthagyott.

Barátok nélkül maradtam teljesen.De akiket leírtam,ők sem tekinthetőek barátnak,szóval nem,soha nem voltak barátaim.Ez van.

21/F

2019. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 21 évesen felnött vagyok, akkor én, senki nem állt velem szóba soha, csak felszines beszélgetések, nem vagyok meggyöző ember, meg kövér is vagyok. Ennyi.
2019. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én.


Alapvetően nehezen ismerkedem, mert introvertált vagyok. Azaz minőségi kapcsolatokat keresem, olyat akivel összeillek.

Erre még rájött egy szociális fóbia, amivel teljesen elzárkóztam az emberektől.


Aztán amióta rendbehoztam magamat, még nem találtam megfelelő embert barátságra.


Párom az van, őt nevezhetem legjobb barátomnak is, de azért ez más, mint egy barátság...


27f

2019. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még az oviban sem voltak barátaitok? ÁLtalánosban sem? Ez hogy sikerült? Mindenkinek vannak "társai", ha csak nem benned van a gát, hogy ne félj megnyílni.


A félelem attól, hogy sérülsz, minden jót elvesz, és alázás még a "menőket" is éri, de van annyi önbizalmuk hogy kiálljanak magukért.


Talán itt a különbség.

2019. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Már az óvodában is piszkáltak.Általános és középiskolában is.Ki voltam közösítve

2019. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelen. Költözések, kórház, aztán nem lett rá igény.
2019. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán voltak, 7 éve nincs egyetlen barátom sem. Nagyon nehezen ismerkedek. F
2019. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barnabas333 ***** válasza:
28 éves koromig voltak, utána felköltöztem Budapestre és olyan nagyon igazi jó barát nem lett. Egy van innen gyakoriról. 42F
2019. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!