Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A/3 méretű rajzot, hogyan,...

A/3 méretű rajzot, hogyan, miben lehet postán küldeni?

Figyelt kérdés
Pécsről Pestre menne, szóval elég messze. A legjobb lenne, ha olyan átlátszó fóliába (mi csak bugyinak hívjuk, nem tudom a hivatalos nevét) is be tudnám tenni, majd úgy becsomagolni. Sima, nagy méretű borítékba félek, hogy meggyűrődne, elszakadna. Gondoltam arra, beleteszem ilyen hengerbe, de azt nem tudom hogy föladni a postán, akkor azt bele kéne még tenni valamibe. Valaki csinált már ilyet? Tudna segíteni, mibe küldjem el, hogy ne sérüljön a rajzlap? Köszönöm!
2019. aug. 11. 09:30
 1/6 citromfűlevél ***** válasza:
Tedd két karton lap közé ami nem hajlik. Így csomagold be olyan papírba ami nem könnyen szakad és így csomagként tudod feladni. ;)
2019. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teheted hengerbe, nem muszáj külön becsomagolni még a hengert, csak a két végét ragaszd le jól, hogy ne nyíljon ki, meg kis matricán címezd meg. Szóval, hogy ne sötét színű hengeren legyen egy kvázi láthatatlan címzés. Borítékban extrém gyűrött lesz. De az is jó, amit az első írt.

Ex postai dolgozó

2019. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még, ha találok nagy méretű fóliát, beteszem a fóliába, azt a hengerbe, és azt egy dobozba, mert akarok még mellé egy képeslapot is küldeni, azt viszont nem tudom a hengerbe tenni. Ez így jó lehet?
2019. aug. 11. 13:15
 4/6 citromfűlevél ***** válasza:
Szerintem úgy is jó lehet ahogy te mondod.
2019. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp henger! Ha nagyon ragaszkodsz a képeslaphoz, azt is tekerd bele a hengerbe, inkabb az menjen tonkre mint a rajz.
2019. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Hengerben a legjobb, én külföldre is küldtem már úgy. A képeslapot is bele lehet abba tűrni.
2019. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!