Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi tah. Paraszt...

Miért van ennyi tah. Paraszt ember bármelyik munkahelyre is mész?

Figyelt kérdés
A kedvesség szeritük gyengeség? Vagy mi a fe.ne van az agyukkal?
2019. aug. 12. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet senkinek se vagy szimpatikus és ezt váltod ki az emberekből. Erre nem gondoltál, mi? Csak a másik ember lehet a ludas, te sose. :)
2019. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Ha valaki nem szimpatikus akkor bunkó vagyok vele? Tehát ez a megoldás? Vagy pedig ignorálom és kész? Vagy vegsőbesetben megpróbálom megérteni mi a gondja, problémája. Az ember nem csak annyiból áll, hogy szimpi vagy mem szimpi. Ez túlságosan le van egyszerűsítve.

2019. aug. 12. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
A póker után szabadon: ha egy melóhelyen nem tudod, ki a tahó, akkor te vagy az. No de viccen kívül: a tahók ugye a munkahelyi középvezetők, 95%-ban. Ők azt hiszik, hogy tőlük ezt várják el, pedig nem. Na ezen kellene változtatni. Túléltem pár munkahelyet, minél magasabban volt valaki, annál normálisabb volt. Ezt érdemes volna kicsit megkapirgálni, hogy miért van ez.
2019. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az emberek egyszerű lények ilyen téren.

De egyre biztosabb vagyok benne, hogy te vagy a túlérzékeny és a tipikus más szemében a szálkát is, a sajátodban meg a gerendát se típus vagy. Nagyon sokszor csak azt tükrözi vissza a világ, amit mi adunk neki, és az emberek nagyon tudják utálni a tükröket...

2019. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert utálják a melót, a többieket, magukat, a silány életüket, ezért mindenki is ro**djon meg. De változatatni? Azt már nem :D
2019. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4


Ja, valószínű csak ez a két opció létezik. Vagy én vagyok túl érzékeny vagy mások túl érzéketlenek.

2019. aug. 12. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért, akkor szerinted mi lehet a gond, ha munkahely (és közösség) független a jelenség?


Habár nem tudom alátámasztani a te megfigyelésed. Én minden munkahelyen láttam eddig normális és bunkó embert is. Arányaiban változott maximum a közösség összetétele, de mindig voltak kedves emberek is és bunkók is. De elmondom neked: van pár olyan bunkónak titulált kollégám, akikkel nagyszerűen ki lehet jönni és jól is dolgoznak. Egyszerűen őket másképp kellett megközelíteni és máris normálissá váltak.


Ami meg a közép és felsővezetőkről szóló gondolatokat illeti: a középvezetők szerepe a leghálátlanabb. Ha nem tudnám jól olvasni az embereket, akkor a mostanit egy utálatos hangulatembernek gondolnám. De nem az. Csak több a nyomás rajta, mint a cégnél bárki máson és pont a lelkiismeretessége, hogy nem szrik ő is bele a baj. Ha ő nem lenne, elég sok minden összeomlott volna már. De mindenért ő a hibás. Fentről rúgják, lentről nyaggatják és utalják.

Persze van sok csapnivaló középvezető is, ez is igaz. Akiknek a fejébe száll a hatalom. Olyat is láttam már.

Felső vezetésben meg inkább a hozzá nem értést látom gyakorinak. Fent ül a székben, dirigál, mindennek úgy kell lennie ahogy ő azt kitalálta, de senkit nem hallgat meg, mert ő mindent jobban tud. Na ezt láttam eddig minden munkahelyemen.

2019. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondom: ha sok emberrel dolgozol együtt, nagy valószínűséggel akadni fog köztük ilyen. És sajnos nagy a csábítás, hogy a rosszakat vegyük észre, akik nekünk kellemetlenséget okoznak.

Pedig könnyen lehet, hogy ha egyenként végiggondoljuk a kollégáinkat, a rosszindulatúak kisebbségben vannak. Csak hát ők a hangadók.

2019. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy bunkó, tahó ember általában tudja kivel lehet az következmények nélkül. Tudom, Magyarország tízmilliós pszichológus országa, de érdemes lenne utánaolvasnod a narcisztikus személy fogalmának. Ez az embertípus akkor érzi jól magát, ha te dühös vagy.
2019. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!