Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barát elvesztése?

Legjobb barát elvesztése?

Figyelt kérdés
10 éve ismerjük egymást, de az utóbbi időben eléggé megváltozott, állítása szerint neki jó így. Most volt egy kis összeveszés, próbáltam megbeszélni, hogy találkozzunk, de csak leláttamozta. Azóta vagy ötször írtam neki, hogy legalább találkozzunk, beszéljük meg, de nem hajlandó megnézni se, közben vígan éli az életét. Nekem meg rohadtul fáj (amit le is írtam neki), nagyon rossz kedvem van emiatt. Mit kéne tennem? Sehogy sem tudom elérni.

2019. aug. 12. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Engedd el. Nekem két 10 éves barátságom ment a levesbe, mert megváltoztak. Egy ideig hiányoztak, de már túl vagyok rajtuk, pedig nincs új hasonlóan jó barátom.
2019. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a nem akarja akkor engedd el. Ennyi. Lesz másik barátod...
2019. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Türelem, lehet, hogy egy idő után ő fogja felvenni veled újra a kapcsolatot. Te mindent megtettél, ne hibáztasd magad.
2019. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig mindig az volt, hogy én kerestem veszekedés után, még ha meg is voltam bántva. Ő többször is mondta, hogy "nem az a fajta", aki kezdeményezne egy békülést, mert számára ez megalázó.
2019. aug. 12. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni. A fészbúk az csak fészbúk.
2019. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fogja felvenni... Ráadásul ennyire már nem szeretném megalázni magam. :(
2019. aug. 12. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet, több éves barátság szakadt meg, hiába akarom megbeszélni vele a dolgot nem akar találkozni..

Persze ő boldog, látszólag megy tovább az élete, én meg nyomorultul érzem magam és szeretném ha rendeződnének a dolgok, de zaklatni én sem akarom, megalázó lenne. Úgyhogy egyre inkább kezdem megfogadni mások tanácsát, és hagyni az egészet, csak az a baj hogy ritkán engedek magamhoz közel valakit, és több évnyi közös emlék után nehéz csak úgy hátat fordítani mindennek. Ha gondolod írj privátban hogy mi volt, valamennyit segít ha kibeszéljük magunkból.:)

2019. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnám fel. Ha tényleg fontos nekem az a legjobb barát, akkor bármilyen megaláztatást bevállalnék, hogy helyrehozzam a barátságot, még akkor is ha ő volt a hülye. Persze nem akarlak erre biztatni, mert tudom hogy ez szembemegy a többség álláspontjával, de én ezt tenném. Simán félredobnám a büszkeségemet, ha a legjobb barátommal való kapcsolatomat kell megmenteni. Ha kell, ülősztrájkba kezdenék a lábtörlőn az ajtaja előtt. Sajnos én ilyen vagyok, kevés emberhez kötődöm, de ahhoz a néhányhoz nagyon.
2019. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem lehet mindig nekünk küzdeni... Van az a pont, amikor már a másiknak is bele kell tennie valamit a dologba, ahhoz, hogy működjön, nem? :/
2019. aug. 15. 01:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van ahogy írod, igazad van és a többség véleménye is ez. Ezért is írtam hogy nem akarlak az én verziómra rábeszélni. Ezzel együtt én akkor is küzdenék. Összességében nekem sokkal jobb vele kettesben egy jó sör mellett ücsörögve azon ostorozni magam hogy már megint nekem kellett lépni, mintha már nem lenne kivel meginni azt a sört, de tudom hogy nekem volt igazam és most aztán jól megmutattam.
2019. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!