Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
baby_berry nevű felhasználó kérdése:

Ezt miért csinálhatják?

Bekerültem egy társaságba 3fiú van két 19 éves meg egy 17 éves. Ki szoktak hívni engem mindig van téma amiről tudunk beszélgetni vagy hülyéskedünk de mikor jön egy másik lány akkor mindig csak az egyik fiú marad velem a többi meg megy hozzá és utána engem leszarnak meg kizárnak a körből stb. Ez miért lehet?

L

aug. 12. 14:49  Privát üzenet  

A válasz
Mert nem vagy fontos nekik, kivéve annak az egynek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 12. 14:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 🙂

# 2/2Időpont aug. 12. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az imdb-t kik csinálják/csinálhatják? Ha valamit nem találok ott vagy hiányos, akkor hogy lehetne elérni, hogy rendesen elérhető legyen imdbn?
Fiúk, miért jó ezt csinálni? Miért csinálhatják? Én mit tudok tenni, hogy abbahagyják?
Ezt meddig csinálhatják következmények nélkül?
Miért csinálhatják ezt?
Miert csinálhatják ezt a fiu oszt. Tarsaim?
Miért csinálhatják valakivel azt az iskolatársai, hogy hiába ismerik (névről, látásból), nem köszönnek neki?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!