Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen barátság...

Szerintetek milyen barátság az ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Lehet nem a megfelelö kategóriába írok,de megpróbálom.Van nekem egy barátnőm/kolléganőm.,akiről azt gondolom,hogy nem tiszta,őszinte a barátságunk.Kicsit hosszú leszek,hogy meg is értsétek a lényeget.Vagyok én 24 évesen,10hós gyermekkel és 6éves párkapcsolattal.Van a barátnőm 30 éves,6éves gyerekkel.Van párkapcsolata,de eléggé hadilábon állnak.Mindegy ehhez nincs közöm.Ő a munkája miatt nem igen mpzdul ki otthonról csak ha szabadságon van.Én úgy érzem,ha egyedül van unatkozik és keresi más ember társaságát amivel nincs is gond.Ő korán reggel akár reggel 7kor is képes felhívni,hogy jajj a párja nem ment el hozzá az este.Szoktunk napi szinten beszélni,de csak az ő napját meséli el,nem igazán hallgatja meg velünk mi van.Most csütörtökön szerveztem vele egy találkozót ,de úgy érzem az is csak róla szólna.Eléggé.irigy típus és nyomuló típus is.Mikor megszületett a kicsi egy hét után itt volt.Gyerekemnek mindene új és bele veri a csúfot,hogy használtan szebbeket látott.Nekem ezek a dolgok rosszul esnek és nem érzem igaz barátnak.

Az a baj,hogy 3barátom.van ebből 1 az igaz barát.


2019. aug. 12. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy milyen "barátság"?

Hát tipikus női.

Nincs nagyon mit ragozni ezen, millió plusz egy ilyen sztorit hallottam meg olvastam itt is. Érdekes, srácoktól kevésbé láttam, hallottam efféléket.

2019. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tipikus női barátság
2019. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hu kedves válaszoló akárcsak a férjemet hallottam volna most.Ugyanezt mondta ő is.Ő azt javasolta sz@rjam le,foglalkozzak mással,ne lelkezzek rajta
2019. aug. 12. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjednek pedig tökéletesen igaza van.
2019. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a férjed egy bölcs ember.
2019. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!