Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék aktívabb...

Hogyan szerezhetnék aktívabb barátokat az egyetemen?

Figyelt kérdés
Eleve egy barátommal együtt mentem az egyetemre és új barátokat, ismerősöket is szereztem, viszont mindannyian az otthonülős fajták. Én sem vagyok bulizós, pl. annyira nem szeretem a zenét, nem szeretek táncolni, ugyanakkor az ilyen ivós-evős-beszélgetős-billiárd-csocsó stb. féle dolgokra már vevő vagyok és szívesen elmennék mindenféle programokra (akár kimondottan buliba is, ha van társaságom) vagy akár kirándulni a környéken. Eddig kb. nem voltam sehol, amit nagyon bánok és elhatároztam, hogy a második évemben ezen változtatni szeretnék. Egyedül lányként azért nem szívesen indulnék el csak úgy egyedül az éjszakába. Viszont nincsen hozzá társaságom és nem tudom, hogy hogyan szerezhetnék. A szakon belül már megvannak a “klikkek”, másokkal pedig nem nagyon találkozom, max. pár órán, de ott pedig nem mindig van alkalmunk beszélgetni. Kolis is voltam, de ott nem igazán voltak közösségi programok vagy bulik, így nem is kerültem kapcsolatba senkivel.
2019. aug. 13. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne az egyetemen keress, mert amint látod, az ottaniakkal nincs meg a közös érdeklődés. Nagy a világ, bárhol lehet ismerkedni.
2019. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban az egyetemi környezetben szeretnék ismerkedni és barátokat találni. Az én korosztályom, egy vagy legalábbis hasonló élethelyzetben vagyunk, hasonló az életvitelünk stb., legalábbis nekem ez fontos, hogy legyen valamiféle közös pont. Máshol szerintem sokkal nehezebb lenne hasonló emberekre találni. Az egyetemen is vannak bőven ilyen emberek, csak én nem egy ilyen társaságba kerültem bele és nem tudom, hogy hogyan tudnék olyan barátokat is szerezni, akikkel eljárhatnék szórakozni stb. is.
2019. aug. 13. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemről van szó?
2019. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PTE
2019. aug. 13. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk erről ha szeretnél, én is hasonló helyzetben vagyok. Aztán meglátjuk hogy össze tudunk-e hozni valamit. :)
2019. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!