Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Szerintetek ez ciki?

Hogy nincsenek barátaim? Akik voltak mind fake friendsek voltak...

aug. 13. 17:55  Privát üzenet  

A válaszok
Szintúgy. Elvesztettem a hitemet az emberiségben :) Az emberi érzelmek átfordulnak a kapcsolatban önzéssé. Ezért is felesleges bármilyen kapcsolatot létesíteni. Maradok inkább magányos.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 13. 17:58 Privát üzenet
Az ember társas lény, van aki belepusztulna a magányba, mások jobban bírják. Szerintem nem ciki, ha átmeneti állapot. Hosszútávon káros lehet, meg ott már felmerül a kérdés hogy lehet hogy nem mindenki mással van a baj. De nem itélkezek, csak mondom hogy azért még lehet értékes barátságokat kialakítani. Hiszek benne, de most én is a te cipődben járok.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 13. 18:25 Privát üzenet

He, pont hasonló helyzetben vagyok én is 😆

Vagy antiszociálisok, és képtelenek tartani a kapcsolatot, sokuk bunkó, vagy csak szimplán unaloműzésből használnak ki...

Nos, amilyen emberekkel összehozott eddig a sors, nem kínos hogy nincsenek barátaid (barátaim)

Bár haverok vannak... de akik egy számon (69) röhögnek 17 éves fejjel is...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 13. 18:26 Privát üzenet
Nem. Sokkal egyszerűbb barátok nélkül. Senkihez sem kell alkalmazkodnom soha, teljesen szabad vagyok.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 13. 22:28 Privát üzenet
Kerdezo mennyi idos vagy? Elozo valaszolok es ti?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 13. 23:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ciki ha 16 évesen nincsenek barátaim se haverjaim?
Nem ciki ráírni egy ismerősre, hogy találkozzunk?
Szerelem első látásra? Ill, mennyire ciki ha nő teszi az első lépést?
Normálisak? Mit csináljak velük?
Ha valakinél ott alszik egy barátja az egyik 18-19 éves másik meg 13-14 éves és egy két személyes ágyon alszanak egymás mellet az nem ciki kicsit nem jelent rosszat?
Most költöztem fel Budapestre, és kedvem lenne ma este csinálni valamit. Szeretnék valami olyan programot, amire egyedül se ciki elmenni. Van ötletetek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!