Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes e aggódnom hogy...

Érdemes e aggódnom hogy elveszítem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel ketten egy iskolába és egy osztályba mentünk tovább tanulni. Összebarátkoztunk mindenkivel de lett egy közös barátunk így hárman vagyunk. Viszont ez a barátnő mindig közénk ül. És én sokszor voltam beteg egy egy hétre és olyankor nagyon Összebarátkoztunk volt olyan amit velem meg se osztottak.Viszont akivel mentem barátnőm ő mindig megosztja velem a dolgait persze én vagyok mindig az első akinek elmondja ezt onnan tudom mert mondta hogy tetszik neki valaki de vagy 2 hónapra rá tudta meg a közös barátnőnk. Érdemes az miatt aggódnom hogy elveszítem? Nagyon nem vagyok magabiztos és nem mindig tudok megnyílni az embereknek úgy ahogy akarok és ebből már volt egy kis vitánk min változtassak?
2019. aug. 13. 21:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Összebarátkoztak **
2019. aug. 13. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a helyedben csak akkor aggódnék, ha látnám annak a jelét, hogy kezdenek teljesen elhanyagolni és kihagynak a dolgokból. Ha már ezt tapasztalod, akkor érdemes beszélgetni a barátnőiddel erről. A nyílt, őszinte beszélgetésnél nem tudok jobb tippet adni. Ez az ami mindig előrébb tud vinni kapcsolatokat.

Átérzem a helyzetet. Általános iskolában és gimiben is ez kísért végig. Hárman voltunk nagy barátnők. És a beszélgetések során végül kiderült, hogy mindegyikünk érezte legalább egyszer azt, hogy kissé el van hanyagolva :D

2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 😊 Akkor most én vagyok az aki kicsit hanyagolva van. Legalább is suli időbe néha hanyagolva mert mivel az eredeti legjobb barátnőmmel egy településen lakunk így tartjuk a kapcsolatot de a harmadik több kilométerre akivel nyáron nem is találkoztunk szóval valaki mindig hanyagolva van sajnos. 🙂
2019. aug. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!