Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szökjek meg a nyaralónkbó...

Pirosmercedes kérdése:

Hogy szökjek meg a nyaralónkból a barátaim elől?

Figyelt kérdés

Lehívtam (kb kényszerítettek) Balatonra a barátaimat a nyaralónkba. Elegem van belőlük, hogy szökjek meg előlük? Hagyjak itt kulcsot, és menjek? Vagy vigyek kulcsot? Mit mondjak ha hívogatnak?

Arra is gondoltam, hogy elmegyek, és üzenek nekik, hogy takarodjanak..

Szerintetek?,


2019. aug. 14. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyj ott se kulcsot, se semmit. Legyen zárva, te meg menj el valahova, telefont tedd repülő módba.
2019. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis barátok lehetnek, ha ennyire eleged van belőlük. Ennyi erővel haza is küldheted őket, nehogy már te bujkálj a saját nyaralódban..
2019. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2019. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felelősséget kell vállalnod azért amit teszel vagy nem teszel. Nem kell kibújni a felelősség alól.

Mondd le az egészet. Kommunikálj egyenesen szerintem. Lehet, ha eleged van belőlük, tán nem is a barátaid, vagy ha bizonyos szokásaikból van eleged akkor azt kellene megbeszélni hogy ne tegyék...

2019. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

küldd el őket!

Tiéd a ház, tedd ki őket!

2019. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kényszerítettek? Nem tudsz nemet mondani? Ne hagyd ott őket, mert ha szétbulizzák ki téríti meg a kárt? Most úgy is szar idő van, mondd, hogy lehet csomagolni indulás haza. Az ilyen emberek nem barátok, csúnyán kihasználtak, hiszen csak a kecó érdekli őket és nem te.
2019. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen barátaim lennének, és ennyire nem tudnám elviselni őket, akkor most kapnék az alkalmon és megszakítanám ezt a nagyon kiváló barátságot, és hazaküldeném őket.

Ha félsz, akkor szenvedj.

2019. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!