Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
Pirosmercedes nevű felhasználó kérdése:

Hogy szökjek meg a nyaralónkból a barátaim elől?

Lehívtam (kb kényszerítettek) Balatonra a barátaimat a nyaralónkba. Elegem van belőlük, hogy szökjek meg előlük? Hagyjak itt kulcsot, és menjek? Vagy vigyek kulcsot? Mit mondjak ha hívogatnak?

Arra is gondoltam, hogy elmegyek, és üzenek nekik, hogy takarodjanak..

Szerintetek?,

aug. 14. 12:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ne hagyj ott se kulcsot, se semmit. Legyen zárva, te meg menj el valahova, telefont tedd repülő módba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 14. 12:33 Privát üzenet
Szép kis barátok lehetnek, ha ennyire eleged van belőlük. Ennyi erővel haza is küldheted őket, nehogy már te bujkálj a saját nyaralódban..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 14. 12:35 Privát üzenet
Egyetértek az előttem szólóval.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 14. 12:49 Privát üzenet

Felelősséget kell vállalnod azért amit teszel vagy nem teszel. Nem kell kibújni a felelősség alól.

Mondd le az egészet. Kommunikálj egyenesen szerintem. Lehet, ha eleged van belőlük, tán nem is a barátaid, vagy ha bizonyos szokásaikból van eleged akkor azt kellene megbeszélni hogy ne tegyék...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 14. 13:12 Privát üzenet

küldd el őket!

Tiéd a ház, tedd ki őket!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 14. 13:14 Privát üzenet
Mi az, hogy kényszerítettek? Nem tudsz nemet mondani? Ne hagyd ott őket, mert ha szétbulizzák ki téríti meg a kárt? Most úgy is szar idő van, mondd, hogy lehet csomagolni indulás haza. Az ilyen emberek nem barátok, csúnyán kihasználtak, hiszen csak a kecó érdekli őket és nem te.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 14. 13:20 Privát üzenet

Ha ilyen barátaim lennének, és ennyire nem tudnám elviselni őket, akkor most kapnék az alkalmon és megszakítanám ezt a nagyon kiváló barátságot, és hazaküldeném őket.

Ha félsz, akkor szenvedj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 14. 13:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ciki ha 16 évesen nincsenek barátaim se haverjaim?
Hol lehet ismerkedni 28 évesen, ha eddig sose voltak barátaim?
Miért mondja rám valaki hogy nekem nincsenek barátaim, amikor az illető keres folyton barátokat?
Miért nem lehetnek nekem is igazi, lelki barátaim?
Miért nincsenek barátaim?
Hová tűntek a régi barátaim? Rengeteg emberben csalódtam de most magányos vagyok.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!