Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Energiavámpír barátnőt hogy építsek le?

Folyton panaszkodik. Úgy veszem észre nincsenek igazi problémái, de szeret panaszkodni. Néha rendben van az ilyen, de állandóan ez van, és engem is lehúz vele. Ha tanácsot akarok adni, akkor engem oszt, hogy neki az én tanácsom nem kell, mert én mindent rosszul csinálok. Mindig okosabbnak hiszi magát, és fényezi magát, nekem pedig néha beszól. Ha megmondom neki, hogy rosszul esik amikor megbánt, akkor azt mondja hogy nem az volt a szándéka és az igazi barátnők őszintén elmondják a másiknak a véleményüket. Vannak jó pillanataink is, de összességében olyan, mintha csak róla szólna ez a barátság. Már ideges vagyok, ha telefonon hív vagy rám ír. Sajnos nagyon konfliktuskerülő vagyok, őt sem szeretném megbántani, de azt is tudom, hogy ha elmondanám neki, hogy lehúz érzelmileg, akkor csak kioktatna és én lennék a szemét. És persze utána ugyanúgy folytatódna minden.

25N

aug. 14. 14:22  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell megmondani, csak nem kell felvenni a telefont és nem kell az üzeneteire reagálni, csak több nappal később, azt is nagyon kurtán-furcsán. Soha ne kezdeményezz semmit és ne érj rá találkozni. Észre fogja magát venni és le fog kopni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 14:27 Privát üzenet

De miért beszélsz vele, ha neked nem jó?

Le lehet tiltani a telszámot is, meg a facebookot is. Ilyen egyszerű.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 14:42 Privát üzenet

Nekem is volt ilyen "barátnőm", én írtam neki egy kis levelet messengeren, amiben leírtam, hogy mi a bajom vele, és, hogy nekem ilyen emberre nincs szükségem. Aztán mindenhonnan letiltottam, a telószámát, Facebookot, e-mailt, mindent, ha bekopogott, nem nyitottam ajtót stb. Egy idő után már nem keresett.

Sokkal boldogabb az életem nélküle

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy szerezzek barátnőt?
Hogy lehet "leépíteni" egy energiavámpír embert?
Hogyan szerezzek barátnőt? Lány vagyok.
Hogyan lehet feldolgozni egy elvesztett "legjobb barátnőt"?
Ti megtartanátok olyan barátnőt, aki utánad nyomoz, kibeszél, kigúnyol, lechurváz?
Hogyan szerezzek beszélgetőpartnert, barátnőt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!