Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Energiavámpír barátnőt hogy...

Energiavámpír barátnőt hogy építsek le?

Figyelt kérdés

Folyton panaszkodik. Úgy veszem észre nincsenek igazi problémái, de szeret panaszkodni. Néha rendben van az ilyen, de állandóan ez van, és engem is lehúz vele. Ha tanácsot akarok adni, akkor engem oszt, hogy neki az én tanácsom nem kell, mert én mindent rosszul csinálok. Mindig okosabbnak hiszi magát, és fényezi magát, nekem pedig néha beszól. Ha megmondom neki, hogy rosszul esik amikor megbánt, akkor azt mondja hogy nem az volt a szándéka és az igazi barátnők őszintén elmondják a másiknak a véleményüket. Vannak jó pillanataink is, de összességében olyan, mintha csak róla szólna ez a barátság. Már ideges vagyok, ha telefonon hív vagy rám ír. Sajnos nagyon konfliktuskerülő vagyok, őt sem szeretném megbántani, de azt is tudom, hogy ha elmondanám neki, hogy lehúz érzelmileg, akkor csak kioktatna és én lennék a szemét. És persze utána ugyanúgy folytatódna minden.

25N


2019. aug. 14. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megmondani, csak nem kell felvenni a telefont és nem kell az üzeneteire reagálni, csak több nappal később, azt is nagyon kurtán-furcsán. Soha ne kezdeményezz semmit és ne érj rá találkozni. Észre fogja magát venni és le fog kopni.
2019. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

De miért beszélsz vele, ha neked nem jó?

Le lehet tiltani a telszámot is, meg a facebookot is. Ilyen egyszerű.

2019. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen "barátnőm", én írtam neki egy kis levelet messengeren, amiben leírtam, hogy mi a bajom vele, és, hogy nekem ilyen emberre nincs szükségem. Aztán mindenhonnan letiltottam, a telószámát, Facebookot, e-mailt, mindent, ha bekopogott, nem nyitottam ajtót stb. Egy idő után már nem keresett.

Sokkal boldogabb az életem nélküle

2019. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!