Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem egy fiatalabb...

Beleszerettem egy fiatalabb srácba. Mit tegyek? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
19 éves leszek és úgy érzem beleszerettem a 15 éves legjobb barátomba. Nagyon nagyon jól kijövünk, de azt hiszem kezdek többet érezni iránta mint barátság. A barátnőm is mondják, hogy nekik feltűnt hogy a srác is hasonlóképp van ezzel. Mit tegyek szerintetek? Nem szeretném ezt a barátságot veszni hagyni, de nem tudom helyes lenne-e összejönni vele.

2019. aug. 15. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, meg kell próbálni!
2019. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De 4 év nem túl sok? Ezért félek elmondani neki
2019. aug. 15. 12:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem túl sok.
2019. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz!!

Figyelj,szerintem az a legtisztább ha elé állsz és megmondod neki. Ebben a helyzetben ne messengeren,twitteren,instán írj neki meg ehhez hasonló hülyeségeken.


Ha nem szeretnéd a barátságot veszni hagyni akkor beszéld meg vele hogy ha bármilyen dolog történne köztetek. És szépen válnátok el. Nem csúnyán(ezalatt azt értem hogy nem utálat). Akkor lehet lenne esély hogy barátok legyetek.

Ismerek ilyeneket hogy a volt barátjával még mindig tartják a kapcsolatot meg ilyenek!


De amúgy,ezt te döntsd el:)

2019. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem sok, ne parázz ezen!

Az összhang már megvan+ő is érez valamit, azt mondják a barátnőid. Jó lesz ez.

2019. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 Aranyosak vagytok. De most jutott eszembe az is, hogy az egyik barátnőm szerelmes belé ugyanúgy, már régebb óta. Őt pedig nem szeretném megbántani ezzel
2019. aug. 15. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Te tudod, de szerintem szerelemben nincs barátság.


Ez inkább olyan tudat alatti kibúvónak tűnik.

2019. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szeretném ha összejönne és a srác is érettebb a koránál, konkrétan bármiről tudok beszélni vele. Lehet megpróbálom. A csajszi meg remélhetőleg nem utál meg
2019. aug. 15. 13:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2019. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. aug. 15. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!