Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire gondolhat/célozhat...

Mire gondolhat/célozhat ilyenkor a fiú barátom? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel leginkább csak messengeren beszélek, mivel kint él külföldön (már az előtt ismertem hogy kiment volna). Mostanába az szokott lenni hogy beszélgetünk és egyszer csak dühös lesz, és egy csomó mindent vág a fejemhez. Hogy ő ezért nem ír nekem soha (ami nem is igaz), hogy mennyire idegesítő vagyok, és hogy én kezdem a veszekedést (nem is csinálok semmit) hogy én miattam ilyen dühös és hogy én meg mindig besértődök. Ezek után, mire válaszolnék neki letilt. Általába 2 hét múlva rám ír hogy sajnálnja, ideges volt.


Most mivel én màr eléggé untam ezt, úgy döntöttem azt válaszolom neki hogy döntse el mit akar, hogy most szeretne-e velem beszélni vagy nem, mert ha ennyire utál akkor nem kell rám írni.

Azt válaszolta hogy: most sem akart velem beszélni, ha neked ez jó akkor jó.


Én vagyok a hülye hogy nem értem ezt? Szerintetek mire gondolhatott/célozhatott?



2019. aug. 15. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le te,hagyd a francba
2019. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem bír, nem akar veled beszélni. Hagyd rá, biztos nem érdemel olyan jó barátot mint te 16/f
2019. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Majd az életed folyamán rájössz, hogy rengeteg selejtes ember van ezen a világon, ő is egy ilyen. Akit nem értesz, hagyd a francba. Nem te vagy a hibás.
2019. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik normálisnak szegényke. Szerintem hagyd őt a fenébe, én a helyedben nem is válaszolnék neki többet ha rám írna.
2019. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet, h olyat írsz, ami őt zavarja? Vagy esetleg féltékeny lehet valamire?
2019. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hisztis kis tinigyökér, majd idővel talán kinövi.
2019. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el a fenébe. Ne is pazarold az időd egy ilyenre. Nekem volt egyszer egy ilyen barátnőm régen, olyan 8 évesek lehettünk. Meghívott magához vendégségbe aztán besértődött a semmin és nem szólt hozzám végig. Konkrétan semmit nem csináltam, de még azt sem akarta elmondani hogy mire mérges vagy miért bántottam meg, mert maga se tudta, de még bőgni is elkezdett. Aztán ott kellett kibírnom még egy órát ezzel a hisztis pulykával míg az anyáink befejezték a beszélgetést. Aztán másnap meg mintha mi sem történt volna " Szia, mizu, na mikor mehetek hozzátok? Remélem nem fogsz bőgni te is" .Én meg így wtf.:DD

Mondjuk ez a viselkedés még mindig elnézhetőbb 8 évesen egy lánytól mint egy 16 éves sráctól.

2019. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha az exem jellemzőit olvasnám. You know, nem véletlenül ex.
2019. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!