Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a legjobb barátnőm pasiját?

Figyelt kérdés

Már kerek 10 éve vagyunk 3-as legjobb barátnők, mindig mindent együtt csináltunk, együtt nőttünk fel. Erre bejön ez a pioca gyerek a képbe. Legalább 1 honapja nem találkoztam már a barátnőmmel, pedig még 10 percre sem pakunk egymástól. Mindig van valamilyen más programja ezzel a fiúval, és engem meg a másik legjobb barátnőnk teljesen kizár. Ez fáj, nagyon hiányzik, de ő semmi jelét nem mutatja annak, hogy mi hiányoznánk neki. Rajtunk kívül nincs valami sok rendes barátja... És ez nem az első fiúja, de még egyik sem volt így hozzá ragadva. Én megértem, hogy szerelmes, de elvakítja a rózsaszín köd és akármit is mondunk neki, hogy találkozzunk gyakrabban és, hogy ne legyen minden percében azzal a fiúval, csak felkapja a vizet. Már több mint fél éve ez megy folyamatosan, és sajnos azt kell mondanom, hogy a mi türelmünk is véges. Tudom, h9gy ha valaha észreveszi magát vagy (add Isten) szakítanak, akkor minden rendben lesz, még ha nem lesz olyan mint régen, de legalább újra kerítene ránk időt...


Mit tegyünk? Sosem hallgat meg végig ha telefonon, mert az utobbi időben nagy ritkán már csak így érjük el, vagy még így sem.... Várjunk tovább? Lökjem ki azt a gyereket valahonnan magasról? Jó, ezt soha nem tenném meg, de mégis milyen épeszű dolgot tehetnénk, hogy visszaszerezzük a barátnőnket? És kérlek senki ne jöjjön azzal, hogy nem igaz barát! Ő igaz barát, csak pillanatnyilag nem lát át a rózsaszín ködön, és nem látja, hogy ezzel minden hozzá közel álló személyt lassan eltol magától...


Mégis mi a búspinészt tegyek?



2019. aug. 16. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Engedjétek el. Aztán ha elmúlik a rózsaszín köd és rájön, hogy hülyeséget csinált, már késő lesz és egyedül marad.
2019. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
a helyedben írnék neki egy hosszú regényt, amiben leírok neki kb mindent, amit leírtál a kérdésedben.
2019. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"És kérlek senki ne jöjjön azzal, hogy nem igaz barát!"


Ő lehet, hogy igaz barát, ti azonban baromira nem vagytok azok... csak önző kislányok, semmi több. Ha IGAZI barátok lennétek, akkor nem akarnátok tönkretenni a boldogságát, és nem menne rá a barátságotok arra, hogy épp nem a ti seeggetekben lóg folyamatosan. Merthogy az igazi, évtizedeteket túlélő baràtságok nem erről szólnak, az ilyen baràtságok akkor is ugyanott folytatódnak, ha hetekre-hónapokra elsodor egymástól az élet.

2019. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:
Amit a 2-es válaszoló írt, az jó ötlet. Ezen kívül én azt mondom, hogy a másik barátnőddel együtt lehetnél megértőbb vele, hogy most szerelmes és próbáljátok meg elfogadni, hogy a barátja ragaszkodósabb. Persze megértem, hogy nem annyira jó ez, hogy a barátja miatt ennyire hanyagol titeket, de azért ti is lehetnétek megértőbbek és jobban is állhatnátok hozzá, főleg ha valódi barát nektek még az a barátnő. Egy igaz barát nem bosszankodik, nem azon töri a fejét, hogy a barátnőjének a barátját miképp távolíthatná el. Ez gonosz, éretlen és nagyon önző dolog lenne a részedről, jobb lenne nem ezen törnöd a fejed. Ha ezt megtudja, van rá esély, hogy csalódik bennetek és annál inkább nem fog veletek többé foglalkozni. Mégpedig azért, amiket elmondtam és részben érthető is lenne.
2019. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
100%
Ja és bocsi kérdező, de pont hogy inkább te és talán a másik barátnőd nem vagytok igazi barátok, már bocsi. Hisz nem tudtok alkalmazkodni a helyzethez és önző módon főleg magatokra gondoltok, ahelyett hogy neki is jót akarnátok a barátján keresztül és örülni neki.
2019. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Én késpárti vagyok, sztem szúrkáld meg.

Vagy ha gumival védekeztek akkor szúrd ki azokat, abból sztem lesz nemulass.

Ez még belefér, durvább dolgokat hanyagold.

2019. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6, nem írta, hogy cigány, ne legyél rasszizmus!


Akkor lennétek jó barátnők ha hagynátok a csajt, hogy boldog legyen.

2019. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Azt még csodálkoznak a nők, hogy a férfiak miért nézik rossz szemmel. Azt hogy a párjuk, a barátnőivel foglalkozik.
2019. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az is hozzátartozik a barátsághoz, hogy amikor kell, háttérbe vonulunk. A párkapcsolat előrébb való mint a barátság. És valószínűleg az is sokat nyom a latba, hogy rohadt erőszakosak vagytok, így nekem sem lenne kedvem veletek lógni. 27/N
2019. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!