Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tulgondolom, mit kene...

Nagyon tulgondolom, mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most leszek 10.-es es Budapesten tanulok egy gimiben.

A 9.-es evem elso fele hihetlen jol telt talaltam baratokat stb de a masodik felevben minden megvaltozott szo szerint. A tarsasag amibe tartoztam elkezdett cigizni es folyton bulizni de mivel en egy alkalmat leszamitva mindig nemet mondtam a cigire igy szunetekben mar feleselegesnek ereztem magam kijarni veluk mert utaltam hogy full egyedul erzem magam tarsasagban is. A barataim elkezdtek hanyagolni es egy kulon messenger csoportot csinaltak amiben en nem vagyok benne... szerintem ez baromi gyerekes megoldas de nem tudtam mit tenni. Folyton veluk voltam orakon meg igy a suliban de megis nagyon kitaszitva ereztem magam es bar ok leszartak ennek ellenere is en szerettem oket. A nyar alatt egyszer sem kerestek es eldontottem hogy a 10.-es evem jobb lesz es a sarkamra allok.!

Van egy szimpatikus tarsasag az osztalyban ugy 6-an vannak es mindennel jobban oda szeretnek tartozni mivel en mar 9.ben is birtam oket csak a masik tarsasag miatt nem tudtam veluk lenni. De nemtudom ez jo otlet -e mert ok mar 9.ben osszeszoktak es nem tudom hogy kerulhetnek be egy ilyen tarsasagba. Nagyon nagyon felek es mindenre raparazok, a nyaram utolso hetei mar a sulis szorongassal telik hogy egyedul maradok.

16/L koszonom elore is❤



2019. aug. 18. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez a gagyi klikkesedés jellemző a tini korra,légy már egy kicsit egyedni.

Lehetnek barátaid anélkül is,hogy valahova beépülnél.

2019. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mennyire hiányzik az az időszak amikor még én is ilyenekkel foglalkoztam :D 3 év és elballagtok, továbbtanultok, mindenki le fogja szarni a másikat hidd el. Persze lehet életre szóló barátságokat is kötni, de ha rágörcsölsz akkor semmikepp sem fog sikerülni. Beszélgess mindenkivel, ne akarj tartozni sehová, ismerd meg az embereket, ne utálj senkit, ne akaszkodj senkire. Hidd el így lehet a legjobban átvészelni a gimis éveket. Mellesleg tanulni vagy ott, nem pedig barátkozni.
2019. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1. Koszonom

#2. Valahogy igy probalom enis elgondolni ezt csak hat barmennyire is rossz a klikkek megmaradnak es valahova vagy csapodok vagy egyedul leszek es rendben hogy tanulni vagyok ott de baratok nelkul a gimi is lehet szornyu. Koszi❤

2019. aug. 18. 22:58
 4/17 anonim ***** válasza:

#3: Első vagyok.

"klikkek megmaradnak es valahova vagy csapodok vagy egyedul leszek"

Úgy tűnik, megalkudtál,hogy vagy ez, vagy az lesz, így inkább belekényszeríted magad a dologba. Oké,tedd,és viseld a következményeit is.

Én középsuliba nem klikkesedtem,mégis lettek innen-onnan barátaim. Amiből már csak talán kettő van meg így néhány év múlva. Igaza van a második hozzászólónak,suli után nagy részt ezek a "barátságok" megszűnnek.

Van egy rakás magának való ember,aki mégis csak túléli effajta kapcsolatok nélkül is.

Megvan az esélye,hogy ez a csoport is kidob magából,mint az előző. MErt ez egy klikk. Gyakorta csoportként tud csak létezni,önállóan nem nagyon,így nem is gyakori,hogy csak 1-2 tag találkozik egymással.

Szóval hagyd ezt, nekem ez a dolog mindig ciki volt,alapból kerültem a klikkes embereket, a leírás végére már te is kezdtél kevéssé rokonszenves lenni. Ez van. Lehet barátokat szerezni máskénz is,akik tényleg azok maradnak, ha nem suliban,akkor van még rá 60-70 éves máshol.

2019. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4. (Aki az elso😂)

Igen en tenyleg megertem mit mondassz es valoban jo tanacs amit irsz csak tudod ez nekem tenyleg eleg nehez es a lenyeg hogy ne legyek egyedul, igen lehet hogy ezek a baratsagok nem fognak megmaradni de leglabb suliban lenne elhulyeskednem valakivel hisz osztalyon kivul vannak nagyon jo baratnoim😊

2019. aug. 19. 19:37
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

#5: Szóval feltettél itt egy kérdést, amire bármilyen választ kapsz, nem úgy cselekszel,met a válasz megszületett a fejedben.

Hát akkor csináld.

2019. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Abszolút nem erről van szó, próbálom msgfogadni a tanácsaitokat. 😊
2019. aug. 21. 13:38
 8/17 anonim ***** válasza:

#7: Leírtad,hogy nem fogod, most meg letagadod...:D

Jó,ha más kérdésed nincs,akkor zárjuk le.

2019. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

NEM azt irtam hogy nem fogom, hanem hogy nehez lesz nekem! Latszik, hogy te meg nem voltal hasonlo helyzetben. Igen szerintem is zarjuk le de csak a reszedrol jott kommenteket, ertelmes emberek velemenyet meg nagyon szivesen elolvasnam.

Koszonom aki ezutan meg irna ide❤

2019. aug. 22. 23:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, itt valóban én vagyok a kevésbé értelmes ember...:D
2019. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!