Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a mai világban...

Szerintetek a mai világban azok az emberek, akiknek nincsenek barátaik, tehetnek erről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum ellene tehetnének. Ha akarnak. De vannak, akik inkább elvannak magukban, mert nem kíváncsiak senki hülyeségére.
2019. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a személyes döntésük, hogy akarnak-e barátokat, vagy sem.

Egy ilyen világban, ahol az emberek poénból alázzák meg és tapossák el a másikat, teljesen érthető, miért nem akar az értelmesebb ember barátkozni.

2019. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Részben én tehetek róla,részben meg más is rá segített. Szerintem nekem elég 1-2 barát. Nem kell 100.
2019. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Inkább legyen az embernek kevés oroszlánja, mint sok svábbogara.
2019. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Magamból kiindulva igen, mert A, van egy alapbetegségem, ami miatt nem közeledek az emberek felé, viszont, B, megtehetném, de egy idő után, a sok beszólogatás után már a francnak van kedve keresni az embereket...
2019. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nagyon sok barátság megy tönkre az időhiány miatt. Az ember elkezd dolgozni, párkapcsolata lesz, aztán már hova futkozzon? Örül ha a munka, a párja meg a háztartás mellett jut ideje aludni.

2019. aug. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva valamennyire én is tehetek róla. Nyilván nem vagyok tökéletes. Viszont mások is masszívan tehetnek róla. Ha kiközösítenek és emiatt depresszióssá válsz és pont a barátszerzésre legalkalmasabb időszakodat töltöd a depresszió bugyraiban,akkor joggal gondolhatom h szerepük van másoknak benne. Felnőttként meg már cseszhetem az egészet.
2019. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!