Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék lányokka...

Hogyan barátkozhatnék lányokkal leszbikusként?

Figyelt kérdés
Többször is próbáltam, de mindig azt hiszik hogy mert leszbikus vagyok többet is akarok mint barátság. Általában 1-2 beszélgetés után elmondom nekik. Szerintetek mit csináljak jobban? Titkoljam el hosszabb ideig? A külsőmön egyáltalán nem látszik, változtassak rajta hogy egyértelmű legyen az embereknek és mondanom se kelljen?

2019. aug. 20. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy később mondod el, talán segít. Én is tapasztaltam, hogy ha bizonyos dolgokat elmondok, hamar meghal a beszégletés, ha viszont nem hozom szóba akkor nem annyira.
2019. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne mondd el rogton. nem kell mindent tudnia egybol. elobb epuljon ki a bizalom es aztan elmondhatsz fontosabb infokat is. nem biztos, h azert tavolodtak el, mert leszbikus vagy. nekem is ijeszto lenne, ha valaki 1-2 nap isneretseg utan ramrontana es minden titkat elmondana vagy olyan dolgokba avatna be amihez meg nincs kozom, mert nem ismerjuk annyi ideje egymast.
2019. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha barátkozni akarsz miért mondod el nekik? Magadban tisztázd először, hogy mit akarsz.
2019. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért ne mondhatnám el neki? Például ha homofób az illető. Tönkre tehetnek akár több éves kapcsolatokat ezek a dolgok akár.
2019. aug. 20. 11:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod egyáltalán, pláne egy- két beszélgetés után.
2019. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira "homofób" előbb-utóbb úgyis kiderül. Vagy megkérdezed, hogy homofóbok-e. Még mindig az a gond, hogy ha barátkozol miért fontos közölni, hogy homoszexuális vagy.
2019. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már viszonylag "elmélyült" a barátságotok akkor mond el. Ha már össze barátkoztál valakivel akkor nem hiszem, hogy azt gondolná már, hogy társkeresési szándékkal akartál vele barátkozni.

Én mindenesetre nem gondolnám azt, ha már jó barátok lennénk. Viszont ha az elején mondanád lehet elgondolkoznék rajta mit is akarsz tőlem.

2019. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyet tudok érteni az előzőekkel, ha pedig szeretnél barátkozni, nyugodtan írj nekem.
2019. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. aug. 23. 09:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz, ha szeretnél :)
2019. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!