Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv. Elég komplex dolog a...

Üdv. Elég komplex dolog a kérdésem. Igazából tapasztalatok érdekelnének első sorban és ötletek ennek a helyzetnek a megoldására!?

Figyelt kérdés

Nos... Egy meglehetősen hosszú barátságnak (20 év) kellett búcsút mondanom amit még a mai napig nem szeretnék elfogani.


Tavaly augusztusban szakított velem az akkori párom 6 év kapcoslat után ami meglehetősen megviselt.

Nem tudom hogy mennyire kezeltem akkor rosszul vagy jól a helyzetet de egyedüllétre volt szükségem és nagyjából mindenkit elloktem magam mellől. Ennek két oka volt 1 nem akartam senkit sem farasztani a bajommal 2 nem lettem volna akkor kíváncsi a sablon szövegre hogy jovan engedd el majd lesz másik.

Sajnos a szakítás után egy ideig megprobaltam vissza kapni őt amivel a legjobb bararom nem értett eggyet es nem is ertette igazan hogy miért akarom visszakapni. Aztan egy este ezzel a legjobb barátommal nem sokkal a szakítás után lementünk beszélgetni /sörözni es akkor hívott az exem hogy ott van az ajtóban. En fogtam a, cuccom es ott hagytam a bararom es mondtam neki hogy ne haragudjon de mennem kell. Ezt követően kb egy honapig nem beszéltünk ezzel a barátommal mert nem igazán értette hogy mi van én meg lelkileg ki voltam az exem miatt és igy inkabb melloztuk egymást. Aztan egy hónapra erre megkeresett hogy mi van velem. Valtottunk par szót de akkor még mindig nagyon rosszul voltam... Depresszios lettem Pszicho-hoz jártam és ott sem igazan folytatodott a baráti kapcsolat mert megértésre vágytam es nem kioktatasra.

Azota eltelt tobb mint fél év.

Összeszedtem magam és irtam neki egy őszinte bocsanat kerest igazabol kétszer. 1x 3 honap utan amikor annyi, valasz jott rá hogy miota utoljara beszéltünk Ő is valtozott es nem szeretné tartani a kapcsolatot 1x pedig most par hete amikor is hoaszasan taglaltam hogy őszintén sajnalom ahogy akkor viselkedtem es tudom hogy hibáztam de kérem hogy bocsásson meg mert mint testvérem szeretem őt.


Ezt már válaszra sem méltatta es a mai napig nem valaszolt erre.


Nem szeretném elvesziteni a legjobb baratomat azert is irom ezt ide ki hatha volt valkinek hasonló tapasztalata. Egyébként ez a baratom rendkívül Nárcisztikus személyiség igy tudom hogy ez az egész még nehezebb.


Előre is köszi a válaszokat.



2019. aug. 20. 15:21
 1/1 Nekem86 válasza:
Keresd fel élőben! Például várd a háza előtt. Megpróbáltad már felhívni? A komoly dolgokról nem írásban szokás beszélni, biztos az sem esett jól neki, hogy egy hívásra sem méltattad. Esetleg megpróbálhatod a szülei által elérni, ha ez megoldható.
2019. aug. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!