Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vegyek neki ajándékot v ne?

Vegyek neki ajándékot v ne?

Figyelt kérdés
Az a szitu h kb egy hete diak melozok egy kis boltba(3an vagyunk) es az egyik csajnak penteken van szulinapja és nem tudom h vegyek e ajit a masik csaj rendelt neki ajit es mondta h szoktak egymasnak venni szulinapra meg ilyesmire (itt ugy erezttem h arra celoz h vegyek en is neki vmit) lenyeg a lenyeg xd h szerintetek vegyek neki vmit? Es ha igen akk mit?

2019. aug. 21. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vennék. Bár nem is 16 éves vagyok mint ahogy a kérdésből lejön.


Gondolom amúgy sem sikerült egy hét alatt világraszóló barátságot kötni vele, csak úgy meg nem herdálnám majdnem vadidegenekre a pénzem hogy "ajit" vegyek nekik.

2019. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked ő , és jóban akarsz vele lenni, akkor mindenképpen, vagy pl akkor se feltétlenül muszáj, elég lehet,ha mondod neki, hogy boldog szülinapot, de szerintem valami kicsi dolog is elég lehet, nem kell olyan nagy költségekbe bocsátkozz, mert nem azért dolgozol, hogy elverd a pénzed; ráadásul meg egyébként lehet, hogy ők már régebb óta ismerik egymást, és azért vesznek egymásnak mindig, és lehet, hogy tőled nem várják el, és szóval lehet, hogy nem célzás volt, csakúgy mondta. Egyébként egy tábla csokit, vagy valami kókuszrudat, vagy valamit vehetsz neki szerintem, ha akarod. Vagy egy szép tollat, vagy egy cuki kis plüsskulcstartót, amit nem is kötelező hordania, tarthatja otthon a polcon is, vagy egy pici cuki noteszt, vagy noteszt tollal; valami kis cuki kis apróságot. Nem kell nagy. Főleg ha még pl nem is annyi ideje ismeritek egymást, meg el se várják, meg ilyesmi. Valami kis helyes dolgot vegyél neki, pl egy kinderbuenot, vagy valami egy tábla csokit, az a lényeg, hogy jót vegyél neki, amit te is szívesen megennél.
2019. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Meg pl nemtom, hogy ha lemegy a munka, ha végetér, akkor fogjátok-e még tartani a kapcsolatotokat; egyébként én pl úgy érzem, nem lenne kiakadva, ha nem vennél neki semmit; szal sztem nem várja el, de vmi kis aprósággal akár szal tényleg meglephetnéd. Ha akarod. Meg ha amúgy aranyos pl. Valami kis képeslap is elég lehet, v hűtőmágnes (olyan pl kínaiba lehet hogy van, asszem egyikbe láttam.), vagy pl illatos gyertya is lehet akár esetleg jó; szal ne túl nagy, valami cuki kis apróság. Egy kitkat is jó lehet pl. Nem kell sok meg nagy.
2019. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Én amúgy asszem, lehet egyébként hogy nem vennék, csak mondanám Isten éltesse sokáig, azt' okés.:)
2019. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*mondhatod akár neki azt is, hogy "Bocsi, de nem vettem neked semmit, de szeretnék nagyon boldog születésnapot kívánni"

Ha pl még nem álltok annyira közel érzelmileg.

2019. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy tábla csokit, ha akarsz, oszt jóvan. Az se nem sok, se nem kevés. Hacsak nem fogyózik. (Nőknél sose tudni, a végén még sértésnek venné)


De szépenkérlek tanulj meg magyarul és hagyd ezt a fullb*zis ajizást, mert idehányok.

2019. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is max csokira gondoltam v meghivom egy szal cigire meg egy hellre xd de am penteken ha jol lattam nem is fog jonni utana meg szombaton en nem megyek hetfore meg mar el lesz felejtve az egesz xd
2019. aug. 21. 22:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah ma is jott h milyen jo az a parna meg a fultagito...
2019. aug. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!