Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Valahogy annyira belefáradtam már a felesleges körökbe..Hány éves vagy? Hol laksz? és kb ennyi a beszélgetés

Olyan jó lenne egy olyan barát akivel csak úgy elbeszélgethetnék.

Itt is minden beszélgetésem annyiban maradt. Nem tudom már hogyan barátkozhatnék.

21/L



2019. aug. 22. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztalom, hogy általában 2-3 üzenet után eltűnik a másik fél, még beszélgetés kellős közepén is. Nem csak erre az oldalra jellemző, mindenhol ez van. Nehéz ügy, de nem adom fel, te se add fel, hátha.
2019. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

És ti mivel teszitek magatokat érdekessé, hogy az ember egyáltalán meg akarjon ismerni? Írásban elég nehéz ám szimpátiát kelteni és elérni, hogy ne szürke tucatembernek lássanak. A szürke tucattal meg minek ismerkedni, amikor a környezet is tele van velük és például számomra cseppet sem érdekesek, nem tudnak hozzám tenni plusz értéket vagy tudást és én se tudok hozzájuk tenni semmit, mert annyira nem egy világ vagyunk.

Erre gondoltatok-e? Hogy simán csak unalmasak vagytok ti magatok is?

2019. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, az interaktívabb (telefon) vagy a személyes beszélgetések már jelentenek számomra valamit, a neten a betűk, semmit. De ki az, aki beszélne egy idegennel telefonon, főleg ha férfiból van? Netes beszélgetőpartnert bármikor találnék, de elegem van ugyanazokból a kérdésekből újra meg újra, tudva azt, hogy nem lesz belőle semmi, barátság esélytelen, de még találkozás sem. Emiatt nincs kedvem már energiát ölni a netes beszélgetésekbe, más módon pedig mégy így sem megy az ismerkedés. Nyugtat a tény, hogy legalább a kollegákkal el tudok beszélgetni, ha már barátaim nincsenek. F
2019. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ez lenne a kérdésem...
2019. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édesmézes leszállhat rólam, köszönöm.
2019. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, nekem írhatsz. :)


Nekem is hasonló a tapasztalatom a netes beszélgetésekkel kapcsolatban, sajnos :(.

2019. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!