Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez így barátság vagy ezeket...

Ez így barátság vagy ezeket az embereket érdemes lenne inkább elfelejtenem?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 éve ismerek 3 lányt. Az elején nagyon jóban voltunk, rengeteget találkoztunk, kb. minden 2. nap együtt vittük a kutyáinkat sétálni, elmászkáltunk külön programokra, sokat buliztunk együtt, minden titkomat tudták. A legjobb barátnőim lettek.

Ez szépen lassan lecsökkent. Sajnos az én kutyám kb. egy éve eltávozott és azóta nem akartam nagyon kutyázni, szóval már nem sétáltatok velük. A programok pedig mindig elmaradnak, pedig mindig megbeszélünk valamit.

Elköltöztem, így picit nehezebb. A barátommal lakom már, kb. 40percre tőlük. Egyszer sajnos közben szakítottunk, azóta újra együtt vagyunk, meg tudtuk beszélni. Viszont ezekkel a barátnőkkel nem tudtam találkozni sem (holott nem volt semmi lényeges dolguk, szimplán leráztak azzal, hogy nincs most kedvük) , pedig nagyon szerettem volna átbeszélni velük egy kàvé mellett, ami történt.

Ha van valami lelki bánatom, akkor telefonon keresztül tudok velük beszélni, de pl. költözéskor nem segítettek semmiben, csak ígérgettek, hogy jönnek falat festeni vagy pakolni, meg ez a netes-telefonos trécselés, 0 személyes kontakt nekem frusztráló.

Most elég csalódott vagyok, úgy érzem, már egyikükre sem számíthatok, pedig annyira nagyon jóban voltam velük.

Érdemes lenne teljesen megszakítani velük a kommunikációt vagy ennek van még értelme így?

19/l


2019. aug. 24. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság, csak felszínes ismeretség.
2019. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!