Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres a legjobb...

Miért nem keres a legjobb barátnőm? Ennyire nem jelentettem neki semmit? 17/l HOGY LÉPJEK TÚL?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik. Lassan egy fél éve, hogy megsértődött rám. Én próbáltam utána beszélni vele, de ő szinte vissza se írt. Nem érzem magam hibásnak a legutolsó esetnél(nem nagy dolgon sértődött meg). De a többiért igen. Kamaszok vagyunk, egy nehezebb időszakon megyek át a szüleim miatt. Önbizalomhiányos vagyok, szorongok. De ezt ő mindig is tudta. Szinte mindent tudott rólam, legjobb barátok voltunk. Mégis mikor például alakult neki egy fiúval, el sem mondta csak mikor már összejöttek. Ez is annyira rosszul esett.

Legjobb barátnőjének hívott, de mellettem volt még 2, akikkel sokkal többet találkozgattak.

Szóval ez óta a sértődése óta nem keres. Egyáltalán. Ez dühít és rosszul esik. Tényleg a legjobb barátnőmnek gondoltam, tartottam. Ennyire nem jelentettem neki semmit? De miért? Akkor miért beszélt velem minden nap? Miért írt nekem leveleket, amiben azt írta, hogy fontos voltam neki? Hogy mindig mellette álltam?

Én nem akarom még keresni, mivel még nem vagyok teljesen rendben magammal és ha ez volt a baj, akkor nem lenne értelme. Mégis annyi sokat gondolok erre.

Hogy lépjek túl ezen?


2019. aug. 26. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nem keres annak nem hiányzol :) Nekem is volt egy legjobb barátnőm nagyon szerettem ahogy véget ért a suli és mind a ketten masik suliba mentunk azota mar nem is beszélünk nem is talalkoztunk azota ami nekem szarul esett nagyon de latom ő elvan nélkülem is nagyon jól azota mar lassan egy év telt el és nagyon ritkán beszélünk de olyan mintha idegenek lennénk...
2019. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek a korunkbeliek, fogadd el.. Ha nem keres akkor ennyit ér a barátság.. Én is sértődős vagyok megértem, de hogy vissza se ir bunkóság.. Önbizalomhiány szorongás ismerős, ha rosszul vagy vagy ilyesmi nyugodtan irhatsz szivesen meghallgatlak. A lányon lépj túl, fél év eltelt.. Tudnád engem hányan bántottak már..

18f

2019. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te sem keresed de elvárod hogy ő keressen. Kabaré.
2019. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, 3-as mondta hogy beszélt vele de a lány nem reagált. Bunkóság.

Kérdező, le kell szarni!

2019. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kettes. Én nem akarom még keresni...... bekezdés megvan? Össze vissza ír.
2019. aug. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor próbáltam még keresni, de nem irt vissza, igy hagytam.

Mostmar nem akarom keresni ÚJRA, mivel még mindig vannak problémáim a suliban, családdal, magammal. És ha ezért szakította meg velem a kapcsolatot(az ezek miatti siránkozások miatt), akkor semmi értelme nem lenne.

De nem is várom el, hogy keressen. Csupán rosszul esik.

És szeretnék túl lépni, de nem tudom hogyan.

2019. aug. 26. 01:45
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, elvileg fél év.. mostmár persze hogy nem keresi, ezek után én se keresném soha többet. Én azon vagyok bár eléggé elkeseredve hogy barátnőt találjak aki hűséges és lefogad, lenne nekem annál jobb dolgom hogy ilyen "barátokat" keressek.. Igaz sose voltak barátaim, pont azért ami most a kérdezővel van. Haver.. Lenne egy keritene egy barátnőt onnantól el lennék felejtve és azt kéne néznem ahogy ő boldog valakivel én pedig magányosan vergődök egész nap sirhatnékom van fiu létemre :D ki a tökömnek kellenek "barátok" a mai világba, főleg ilyen hátbaszúrós szemetek? Szerintem nem is érné meg irni neki, fél évig nem kereste nem válaszolt, akkor ez van, nem fontos neki.
2019. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es megint, nem tudtam válaszolni mert miközbe irtam a közbe írtál kérdező, nem akarok spammelni. Teljesen megértelek, nekem is csak problémáim vannak magammal, az életemmel, családom szinte nincs is, az az egy valaki aki felnevelt súlyos beteg, szinte minden nap a sírását kell hallgatnom, unom az életem magányos vagyok.. Ha jól lennék akkor sem kéne ilyen "barát".. Felejtsd el, majd neked is lesz egy fiu (nem barát mert szerintem fiu lány barátság nincs) vagy egy másik barátnő aki miatt elfelejted majd!
2019. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!