Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak fiatal...

Hogyan barátkozzak fiatal anyaként?

Figyelt kérdés
Nem nagyon voltak barátaim, nem akartak nagyon velem barátkozni. Középsuliba volt, hogy mentünk együtt bulizni de aztán mindenki elment másféle tanulni, párja lett, családja és minden kapcsolat megszakadt. Játszótéren szoktam beszélni anyukàkkal, de már mindenkinek megvannak a barátai nem kíváncsiak rám látszik. Egy hónap múlva elköltözünk egy faluba szeretnék ott már végre barátokat szerezni. Egy lánynak írtam akinek a kisfiàval jár majd az én fiam az oviba, hogy majd néha találkozzunk meg milyen jó, hogy egy utcában lakunk, de az volt a válasz, hogy jó majd oviba ha találkozunk beszélgethetünk. Mindig ez a baj, hogy én keresem a barátokat ők engem nem, aztán mrgunom és már én se írok, hívom őket. Már nagyon magányos vagyok, párom dolgozik, fiam megy oviba, nekem munkát kell keresnem mert a régi munkahelyemre már nem tudok átjàrni. Dolgoztam mielőtt született a kisfiam, ott jó volt társaságban, inkább idősebb korosztályú nőkkel értettük meg jobban egymást, de mikor már otthon voltam sose keresték mindig, csak én őket és feladtam inkább. Nem tudom mi a baj velem.

2019. aug. 30. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet erőltetni, a barátság, a kölcsönös szimpátia magától jön. Ráadásul mindenkinek megvan a maga élete, elfoglaltsága, nem mindig fér bele egy új barátság, ami lássuk be: idő és energia, ami pont nincs a fiatal szülők többségének. Nem mindenki ér rá chatelni naponta több órát, sem telefonálgatni, mert a családjával van elfoglalva. Gondolom te is rendben tartod a házat, főzöl minden nap, játszol a gyerekkel, mosni kell, vasalni, vásárolni, sokszor nem elég a 24 óra sem. Ha ovis lesz a gyereked, ott fog barátkozni és majd a barátai szüleivel tudsz ismerkedni, haverkodni, mert jönnek majd a szülinapi zsúrok, közös játszóterezések. Ha már te is dolgozol, akkor majd a munkahelyeden is biztos lesz, akivel tudsz dumálgatni. Legyél nyitott, kedves, barátságos és fogsz találni barátnőt.
2019. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én alapvetően barátkozós vagyok, de amikor valaki ilyen erőszakosan nyomul, akkor azt én is le szoktam rázni.


Első körben próbáld ki, hogy nem erőlteted magad másokra és nem erőszakoskodsz! Senki nem szereti, ha tapadnak rá (pláne nem ismeretlenek).


Találkoztok az oviban, beszélgettek, aztán ha kialakul a szimpátia, akkor tovább lehet lépni, de addig meg nem kell így nyomulni.

2019. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik ez a falu, ahová költöztök?
2019. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyomulok. Elsőre én keresem aztán ha ő nem keres utána akkor nem érdekel.
2019. aug. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!