Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért lehet ez?

Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nehezen építek ki új kapcsolatokat, pedig gyakran egész jól elbeszélgetek másokkal pl. a barátaim barátaival, munka vagy iskolatársakkal.

Ugyanakkor mindig az a vége, hogy amint nem kell egy térben lennünk soha nem keresnek, ha nem kezdeményezek.


Akkor lehet, hogy a másik fél számára mégsem olyan jó a társaságom, csak színleli, esetleg jobb híján velem is elbeszélgetet adott helyzetben, de annyira nem kedvel, hogy máskor is keresse a társaságom?


Azért gond, mert kevés barátom van, és 7 éve nem is tudtam egy újat sem szerezni.


2019. szept. 3. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem két oka van : bunkó parasztok,vagy nem a te típusod úgymond...

illetve hogy nem közlöd vele a szándékod.

Tehát hiába akarlak én feleségül venni,ha nem mondom meg neked,hogy feleségül akarlak venni,lehet hogy eszedbe jut ez,és aztmondom,hogy akkor házasodjunk,de nagyon sokszor nem jut eszedbe,és akkor nem házasodunk

2019. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!