Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen barátok mit akarnak...

Az ilyen barátok mit akarnak elérni ezzel?

Figyelt kérdés

Jelzi, hogy szeretne összefutni, aztán előtte nap lemondja, mert beestek a szülei. Jó okés, előfordul. Hív, hogy megbeszéljük máskorra, azt is lemondja, mert neki főznie és takarítania kell. Amikor végre sikerül összehozni, előtte délelőtt szól, hogy mégse 4 kor, hanem inkább 5 kor, aztán egy óra múlva megint hív délben, hogy jobb lenne a 16 30.

És ez már nem egyszer fordult elő, már szóltam is neki, hogy ne csináljon hülyét belőlem. Csak az a baj, hogy rettenetesen sértődékeny, és amikor egyszer szóvá tettem, 3 hétig fújt rám. Én ezzel úgy voltam, rendben puffogjon, de aztán megint megkeresett és újra kezdődött megint az egész.

Megalázónak érzem, de mivel ha találkozunk akkor mindig jól érezzük magunkat, mellesleg 15 éves barátság.

Mindketten felnőttek vagyunk (jó tudom nem annak látszik a helyzet) csak nem tudom mire jó ez?

Így dominál rajtam?

Vagy neki csak szimplán az kell, hogy az ő kénye kedve szerint mozogjanak a szálak?


2019. szept. 3. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
baratsagnak mevezed ahol felmerul, hogy a masik dominalni akar rajtad, vagy mozgatni a szalakat? ahol nem tehetsz semmit, ha problemad van mert 3 hetes buntike lesz? engedd el szerintem, keress mast.
2019. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed magad vele? Szeretsz vele találkozni? Akkor találkozz. Van, aki ilyen össze-vissza. Nekem sem tetszene, mert én tervezős, pontos vagyok. Ha ráérsz, akkor ne zavarjon, hogy változtat. Ha nem érsz rá, akkor nyugodtan mond meg, hogy most meg neked nem jó.
2019. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsinálnám vele ugyanezt. Ha találkozni akar én is átrakosgatnám az időpontot, lássa milyen ha ugráltatják.

Utána majd megpróbál gondolkozni, ha megy neki. Ha nem, keressen másik barátot.

2019. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!