Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszúl vagy...

Jogosan esik rosszúl vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam akivel már két éve osztálytársak vagyunk és elég jó barátom(sokszor lógunk együtt, de nem kettesben, és annyira lelkis témákról nem beszélünk) szülinapi bulit rendez és engem nem hívott nem, a baráti társaságból mindenki más ott lesz.

A legjobb barátnőm(akivel azért tényleg ismerjük egymást egy jó ideje és folyton együtt lógunk) is megy, figyelemve sem véve, hogy nekem rosszul esik, hogy engem nem hívtak. Én csak abból tudok kiindulni, hogy ha fordított lenne az állás én tuti jól kiosztanám a szülinapost nem hogy még el is menjek.

Tudom, elég ovis a szitu, de akkoris ez milyen viselkedés már? Szerintetek túlreagálom? Vagy jogos? Illetve mondjam el nekik, hogy mennyire bunkó dolognak tartom az egészet, vagy tegyek úgy mintha meg se hatna?


Kérlek, normális válaszokat, nem azért írtan ide mert olyan sok emberrel meg tudom beszélni ezt.


16/l



2019. szept. 5. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Túlreagálod. Nem is jók az ilyen tömeges szülinapok, inkább a családdal kell tölteni, ők a fontosak.
2019. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként már leszarnám, de tiniként nekem is rosszul esett volna. Megértem, de ha még meg is mondod neki a magadét, mit érsz el vele? Semmit. Sajnos tudomásul kell venned, hogy ő nem tart a barátjának. Én a helyedben normális maradék vele, de most legalább tudod, hányadán állsz vele, szívességet nem kell neki megtenni.
2019. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat talan a legjobb baratnodet kene megkerdezned hogy hallod, az eszter amugy utal, vagy miert nem hivott meg engem is? Es akkor kiderul, hogy mi a szitu. Nem egybol szolni a csajnak hogy hallod mekkora bunko vagy?! Felesleges veszekedni ugyanis.
2019. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem baratnok. Ezert nem is erdemes veluk foglalkozni es bankodni miattuk. Fel a fejjel!
2019. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondod meg neki,hogy szerinted bunkóság,az ő szülinapja,ő dönti el kit hív meg és kit nem.Valószínű okkal nem hívott meg,ő Ezekszerint nem tart olyan jó barátjának téged.
2019. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd miért ne menne el azért, mert téged nem hívtak? A többit már leírták, ne rágd magad, vond le a következtetéseket és lépj tovább. És tényleg fontos: SEMMIKÉPP ne tedd szóvá! SENKINEK, nem csak neki! Annak a legjobb barátnődnek se!
2019. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Mivel a jelek szerint összesen ez a két barátod van... jobb, ha nem dúlsz-fúlsz.
2019. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért lenne két barátom a jelek szerint :DD?

Mindenesetre köszi a normális válaszokat, végül olyan jól alakult a buli, hogy senki sem ment el...

2019. szept. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!