Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez az érzés? Miért vagyok...

Mi ez az érzés? Miért vagyok depressziós?

Figyelt kérdés

Elsős egyetemista vagyok, eddigi életem során nem volt egy barátom sem (eléggé zárkózott vagyok) és a barát itt nem párkapcsolatot jelent. Egy hete vagyunk koliban és az egyik szobatársammal elkezdtem szocializálódni, együtt jártunk kajálni, előadásokra stb. De tegnap eljött egy barátja és elmentek valahová, de engem nem hívott magával, hogy "figyu nem akarsz jönni megismerni őt?" vagy valami. És azóta azon gondolkozom mit rontottam el eddig, túl keveset beszéltem hozzá, túl unalmas vagyok, vagy éppenhogy nagyon nyomulok rá? Azóta depressziós vagyok. Nem tudom, de azóta pörög az agyam. Most hétvégére hazamegyünk, úgyhogy nem tudok vele beszélni max neten, de ha írni akarok neki, akkor mit írjak így új "barátként"? Nem akarom elárasztani üzenetekkel sem, mert az már ijesztő lenne. Hozzáteszem, hogy egyikünk sem ismer mást a közelben, csak a város másik felén. Talán csak tölteltékbarát vagyok neki, ilyen ha nincs ló, jó a szamár is alapon?

Meg azután is kiakadtam, hogy miért nem nekem írt messengeren amikor elment, hanem egy másik szobatársnak, akivel sehova nem jár (ez a szobatárs igazi kocka, asztali gép koliban meg minden). Vele annyi az interakció, hogy kontrollerrel játszunk egymás ellen. Na mindegy nem értem ezt az egészet, és másnak nem tudok erről beszélni ugye, mert eddig nem voltak barátaim.

18/F



2019. szept. 6. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

egy depressziós nem mondja,vallja magáról hogy depressziós. Mielőtt egy mentális betegséget diagnosztizálsz magadon,mint egy orvos,gondolkozz el. 18/F

nem érdekel senkit,hogy ki nem ért velem egyet,és hogy kinek más a véleménye,ki pontoz le és ki nem. Nem változtat semmin,a valóságon sem. Ahogy a nagyok szokták mondani a gép előtt 0-24 ben (80% felettiek válaszadásnál) Tényekkel nem vitatkozunk. Építs magadnak ki egy társaságot. Ha tudod hogy kell,nyert ügyed van, én sajnos nem tudom. Pedig szívesen segítenék sorstárs

2019. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!