Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komoly kérdéssel fordulok...

Komoly kérdéssel fordulok ide. Szeretnék változtatni az életemen, de nem tudom hol ragadtam le a múltban. A személyiségem valamiért gátolva van. Mitől? Hogyan jöjjek rá?

Figyelt kérdés

Szeretnék változtani! 24 éves férfi vagyok, csendes visszahúzódó, sok ismerősöm van, idegen emberekkel is jól kijövök, találunk témát. DE! Valamiért igaz barátot nem találok, az ismerkedés sem megy. Öszinte leszek, be vagyok rezelve, ha oda kell lépnem egy nő elé.

Sok célom volt az idei évre, melyből sokat elértem, és jó úton járok a többi elérése felé is.

Sokszor érzem magam letörve,

Olyan mintha a családom fogna vissza, vagy nem tudom, Igazából nagyon szeretnek, énis őket, de gátnak érzem, nem tudom mi az. Talán irányítani akarnak, megmondani mi a jó. Nem tudom. Jól neveltek, tisztelettudónak, stb. Ezt szeretném megtalálni, hogy mi lehet. Apu nem tanított semmi apait, csak a munkát. Nem nagyon érzek érzelmeket. Pedig szükségem lenne rá. Anyu meg nem is tudom féltett egész végig, mintha csak magának akart volna, és nem nagyon mentem közösségbe sem, pedig akartam.


Egy komolyabb kezdeményezésem volt egy lánynál, de akkor egy valamit éreztem, hogy olyan, mintha a családom visszafogna. A lányt elfelejtettem, csak úgy. Igaz ő sem keresett többet.


Volt egy másik is, de neki barátja volt az megint más volt, azt nem is említem. Ezek persze lelomboztak, de mégis tanultam belőle.


Azóta sokat tapasztaltam, de érzek valamit. lehet bennem van a hiba.


Segítsetek megtalálni. Fura érzések ezek.



2019. szept. 6. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

rövid válasz:


olvass gyereknevelési könyveket (nem tréfálok), és a szakirodalom alapján válaszold meg magadnak, hogy a hideg-meleg és a korlátozó-megengedő-tengelyeken hogyan neveltek téged a szüleid. Mi marad ki a gyerekkorodból, mely szülői attitűdöt kellene pótolni? Mi volt túl sok? E kérdések megválaszolása után kezdj magadon dolgozni, hogy olyan emberé válhass, mint szeretnél. A kutya ott van elásva, h amit édesanyád és édesapád nem adott meg neked, mikor kellett volna, azt hogyan pótold önneveléssel.


És nyugi, 24 évesen nem vagy lekésve semmiről.


Jó munkát!

2019. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dettó 100% :/
2019. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

". Nem nagyon érzek érzelmeket."

egyáltalán semmilyen érzelmet nem érzel? képes vagy szeretni valakit / szerelmesnek lenni? érzel empátiát, tapasztalatból tudod mi az?

2019. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!