Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak össze vele?

Hogy barátkozzak össze vele?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és van egy másik nő, akivel kb. mindennap egy időben és egy útvonalon járunk dolgozni, gyakran hazafelé is "összefutunk". Nagyon szimpatikusnak találom, így első körben azt mondanám hasonló személyiségek is lehetünk, bár tény hogy még nem beszéltünk soha. De nagyon szimpi és szerintem jó barátnők/ ismerősök is lehetnék. Hasonló kaliberűnek tűnik, mint én. Semmi hátsó szándékom nincs, mielőtt valaki ezzel jönne. Teljes mértékben a férfiakhoz vonzódom.

Azon gondolkoztam, milyen szituban lehetne vele beszélgetésbe kezdeni vagy ilyesmi. Gyerekként minden olyan könnyen ment, csak elhívtuk a másikat, hogy jöjjön velünk fogócskázni :D suliban meg munkahelyen is adott a dolog, mert megkérdezed pl. hogy ebédeltek- e együtt meg hasonlók..

Viszont így olyan fura az egész. Nem szeretnék valami pszichopatának tűnni. Vagy hagyjam az egészet mert felesleges? Az emberek általában zenét hallgatnak vagy olvasnak utazàs közben, így mèg nehezebb az egész. Pedig amúgy tényleg aranyosnak tűnik és szívesen összebarátkoznék vele. (Vannak barátaim, van életem mielőtt valakiből kitör a rosszindulat, csak úgy gondolom miért ne lehetne egyel több ismerős, ha már egyszer szimpatikus.)



2019. szept. 7. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő is észrevett téged? Szemkontaktus megvolt - akár rövidebben, akár hosszabban?


Szimpátia jelek viszonzottak?


Esetleg másfajta testbeszéd, ami jelezte, hogy Ő is "vevő" lenne a beszélgetésre/barátkozásra?

2019. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barackoshányás ***** válasza:

Ha olvas, akkor kérdezhetsz a könyvvel kapcsolatban.

Megkérdezheted, mennyi az idő, vagy valami hasonló kamu dolgot

2019. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőként a legegyszerűbb:

Szia, bocsi , megkérdezhetem hol vetted ez vagy azt, nagyon jól néz ki?

Ugyanígy könyvvel is lehet, ahogy írták.

De a ruhakérdezés gyakori csak úgy magaban is. :)

2019. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jaj ez nagyon aranyos kérdés :D

Igazából bárhogy megszólíthatod, pl. Ne haragudj, hogy zavarlak, csak azt szerettem volna mondani, hogy nagyon jó a hajad...vagy nagyon tetszik a cipőd, hol vetted? Reagál rá valamit...mondhatod ezután neki pl. hogy szörnyű, hogy mennyien vannak a villamoson..blabla ilyenek :D

Amúgy nekem is szoktak lenni ilyenek, hogy felfigyelek egy lányra, és eszembe jut, hogy szerintem jóban lehetnénk...de ez kb. ennyinél megreked mert én beszari vagyok, ilyen meg nem fordult még elő, hogy mindennap látok valakit.

2019. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!