Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyen mélyebb a barátság...

Hogy legyen mélyebb a barátságunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon bírok és nagyon szeretek vele beszélgetni. Csak az a baj, h annyira nem tudunk sokat találkozni suliban és inkább neten beszélünk. Milyen indokokkal írjak rá, mit írjak neki? ((Nem tetszik és nem vagyok szerelmes belé)) köszönöm előre is a segítségeteket!

2019. szept. 9. 08:34
 1/10 anonim válasza:

Szerintem nem kell ide ürügy, ha jókat szoktatok dumálni.

Írj egy sziát, aztán beszélgessetek az aznapotokról, mesélj el egy vicces sztorit esetleg, ami veled történt, kérdezd meg a véleményét valamivel kapcsolatban, beszéljetek a zenéről, vagy bármi másról, stbstb.

Ne parázz rá, az nem tesz jót.;))

2019. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

"(Nem tetszik és nem vagyok szerelmes belé)"

Hát ja. De ő az lesz, aztán itt sír majd, hogy milyen hülyék a lányok, mindig csak hülyítik a fiúkat.

2019. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első! Nagyon szépen köszönöm, végülis igazad van! 😍❤️

Második! Hidd el, hogy én sem tetszek neki és nem is fogok és nem is lesz belém szerelmes. 😊❤️

2019. szept. 11. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Mélyebb barátságot akarsz egy fiúval? Ásd el magad jó mélyre.
2019. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Ez igen, kedves 4. válaszoló...Kérlek magyarázd már el nekem, h miért is kéne elásnom magam!

"A barátság az egyik emberi kapcsolat, mely emberek között alakul ki több örömteli találkozás, beszélgetés által. Jellemzi a kölcsönös elfogadás, rokonszenv, szeretet, bizalom, szövetség, együttérző képesség, nyitottság, törődés."

2019. szept. 12. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Azta! Ha nem teszek oda egy vigyorgós smile-t, már nem is érted a szóviccet?
2019. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Isteneeem😂 Ez nagyot koppant...még most sem értettem elsőre...😂 Pedig amúgy nem vagyok ilyen szőke...😅 Ne haraguudj!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
2019. szept. 13. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátság s annak elmélyítését nem lehet kényszeresen megoldani, attól hogy néha elvagytok nem feltétlenül biztos, hogy igaz barátok vagytok (inkább csak ismerősök).


Egy suliban vagytok s neten üzengettek?

Ezzel ölöd meg a meglévő barátságot!


Várd ki a szünetet s tegyétek oda a képeteket egymáshoz.


Ha érdekel privibe leírom miért öl meg kapcsolatokat a net.


Annyit elmondok:

A teljes kommunikáció 3 részből áll:


7% Verbális kommunikáció ,

38%. Hangleejtés, hangok

55% nonverbális kommunikáció, azaz testbeszéd


A virtuális levelezési formákkal alig 7%os kommunikációt tartasz az illetővel s az se jó, ha mindent ott beszéltek meg, mert a találkozókon meg üres az agyatok...


Erről tartok előadásokat. A tizenéveseknek, a huszonéveseknek (korombelieknek) s a legszomorúbb hogy idősebbeknek is...


...és sírnak,ha süllyesztőben a kapcsolataik, esetleg magányosak...stb.


Egy barátságban nem kell indok...s ezt a barátaink képébe mondjuk normális esetben "bocsi de most nem tudok mit mondani" fojtatásként: " menjünk el pizzázni vagy valami"

A közös tevékenységek fokozzák s erősítik a kapcsolatokat! Legyen az pizzázás, mozi, biciklizés, túra ...stb és még egészségesebb is, mint csak ülni.


Tedd el azt a ki&@$70tt telefont... és élj, láss, élvezd az életet!


Az a baj a modern világban, amit folyamat figyelek s felméréseket is csinálunk, hogy az elektronika a kapcsolatoktól kezdve az önálló gondolkodásig mindent tompít, eltöröl...


Tudod mi a szomorú?

Ezt már tizenévesen észrevettem a te korodban s ezen elmélkedtem,figyeltem ennek hatásait, következményeit.


Az elektronika jó dolog, ha értelmes ember kezében van, de az a baj sok az agyatlan vulgáris birka...

Nekem is van telefonom, de nem kértem rá netet. Megvár az otthon, nincsen semmi olyan igazán fontos dolog rajta, ami a magánéletemben életbevágó lenne. Munkahelyen a levelezés megrendelésre használom pár perc elejéig.

Telefonszámlám: egy évben 6000 (ft ba átszámolva kb)

Miért? Mert otthon megvár a net s annyira használom:

"Szia, haza értem. Összefutunk?"

Elmegyünk vacsizni, meghívjuk egymást a konyhánkba, vagy beülünk valamerre, közös kondi, biciklizés..stb

Összejövünk többen, pl nemrég megbeszéltük: elmegyünk együtt telelni Ebensee am traunsee-be.


Vigyél életet az életetekbe!

Ha együtt szorakoztok az elektronikát rakjátok el.


Mi akkor vesszük elő, ha projektet beszélünk meg vagy pl 3D modell munkáinkat mutatjuk egymásnak s szakmabeli tanácsokat kérünk.


Nem vagyok az elektronika ellen, mert az értelmes ember arra használja amire kell (én se véletlen költöttem százezreket minőségi gépekre, hiszen a munkámat könnyíti meg pl a táblamonitor),

Inkább a birka népet s mentalitásukat/elektronikai szokásaikat utálom, amikkel önpusztítást végeznek.


Tartsad fejben azt a kommunikáció százalékokat!

Tedd szebbé az életed s kapcsolataidat!!!


Elbutult világban egyre több a sikertelen vagy/és magányos ember...


Korombeliek pl volt oszt.társak...a 32 főből velem együtt csak 3 ember ért el jó életvitelt,karriert a többi meg csak Van a világban.


26/N

2019. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van, utolsó. De mivel felnőtt így egy nemzedék, már észre sem veszik ezt. Pontosan 19 éve szervizben volt a kocsim, busszal mentem a kedvesemhez. Bonyhádon hosszabb ideig állt a busz, volt időm bámészkodni. A padon fiatal (tizenéves) pár ült, a térdük összeért, de ez volt az össz kontakt közöttük, mert amúgy mindketten a telefonjukat buzerálták. És ez 2000-ben történt! Azóta csak romlott a helyzet.
2019. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hu... Nagyon köszönöm! Nagyon sokat segítettél kedves utolsó előtti! Ha gondolod még leírhatod privátban, amit szeretnél, szívesen fogadom! ❤️❤️❤️
2019. szept. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!