Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlen csúnyákat írtam egy...

Véletlen csúnyákat írtam egy ismerősömnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömmel összefutottam melóhelyen, aki azzal fogadott, miért írtam neki csúnyákat, miért sértegettem? Kérdeztem tőle, miről beszél? Erre mondta, hogy trágárságokat, káromkodásokat írtam neki msn-re (nem idézném szó szerint) Szombat este.

Az a baj nem emlékszem, akkor pont buliban voltam és részeg voltam, azt tudom kicsit többet ittam mint kellett volna.

Az este egy része kiesett, így nem rémlik hogy egyáltalán írtam valakinek, az végképp nem hogy mit.

Vagy lehet nem is neki akartam elküldeni és neki sikerült kézbesíteni.

Attól tartok haragszik rám, vagy nem hisz nekem, de tényleg nem dereng.

Mit tegyek?


Egyszer már bocsánatot kértem, csak épp dolga volt és el kellett mennie.

Kellemetlen, egy helyen dolgozunk, nem merek már hozzá szólni se köszönni, hátha még haragszik.


Mit lehet még tenni? Ne is szóljak már hozzá semmit, ne is említsem, vagy kérjek megint elnézést?


Nagyon kínos ez az egész.


És én nem is szoktam káromkodni, távol áll tőlem.


Köszönöm ha segítetek!



2019. szept. 10. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

msn?Az mi? amit 1820-ban használtak csetelésre? Microsoft Network?


[link]



Előbb olvass utána, hogy hány éve vonták ki a forgalomból.


"lőször 1999. július 22-én jelent meg MSN Messenger néven, újabb nevét 2005. december 13. óta viselte. A Microsoft döntése értelmében a program Kínát kivéve világszerte leállt 2013. április 8-án, helyét az immár Microsoft-fiókok kezelésére is képes Skype vette át. A Microsoft 2014. október 31-én Kínában is végleg leállította a szolgáltatást. "

2019. szept. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

messengeren, leesett.



Akkor valakik megtréfáltak amíg be voltál baxva.


Kör SMS-t nem küldtek a telefonodról?


Előfizetéses vagy?

2019. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
MSN... Hát én itt megálltam az olvasásban és elmorzsoltam néhány könnycseppet. A fiatalságom!
2019. szept. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, kit érdekel?! Bocsánatot kértél. Hány kollégám sértett vérig életemben, aztán nyugodtan alszanak...
2019. szept. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Msn :-( a legjobb dolog ami windowsos volt
2019. szept. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyszer bocsánatot kérnék és elmondanám, hogy valószínűleg a haverok vicceskedtek, és sajnálod hogy pont őt találták meg blabla.

Utána nyugodtan tégy úgy mintha nem történt volna semmi, köszönj neki meg minden. Ciki sztori, de ennyitől nem dől össze a világ. :)

2019. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az msn=facebook messenger


De légyszí ne hülyéskedjétek el ez komoly. :(


Aki hasznos választ adott annak köszönöm.

2019. szept. 10. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó szar, de bárkivel megtörténhet (aki túlissza magát). Bocsánatot kértél, mást nem tehetsz.
2019. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megtörtént, elnézést kértem, mondta hagyjam a dolgot. De azóta mintha kerülne engem, nem is köszön.

Lehet nem hiszi el tényleg nem hiszi el, mondtam buliban voltam és sokat ittam, és az este egy része nekem hiányzik.

Nem tudom mi mást tehetnék.

2019. szept. 14. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki ő amúgy neked? Ha nem túl közeli ismerős, akkor mindegy, hogy mit gondol. Mert az nyilván nem csinálna belőle ügyet. Ő is azt mondta, hogy hagyd, ha ezután duzzogni akar, csinálja. Ő biztos tökéletes.
2019. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!