Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Kinek ilyen még a hangja?

Nagyon, de nagyon nincs igazi mély férfias hangom :(

Így ez önbizalmamat eléggé gyengíti, meg nehezen is merek megszólalni. Van ilyen cipőben még valaki? 27/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: hang, férfias

szept. 11. 19:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ó, ha tudnád, hány pasinak van vékony hangja! Emiatt ne szégyenkezz egy percig sem, ez olyan adottság, amiről nem tehetsz. És tudom, mennyire sablonosan hangzik, de tényleg nem ez számít.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 19:49 Privát üzenet
Igen: Kolosi Péter. :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 11. 19:50 Privát üzenet
Szeretem az ilyen kedves hangú férfiakat!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 11. 19:50 Privát üzenet
Mélyhangúként mondom, hogy van, amikor az én beszédemet nem érteni, mert viszonylag halk is vagyok, és a mély hang még hozzátesz, hogy nehezen érthető legyen. Szerintem egy sokkal tisztább hang előnyt jelenthet sok területen, mégha nem is annyira 'férfias'. (Bár szerintem tud az lenni).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 11. 21:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak szerintem rohadtul hasonló hangja van Gagastarnak, Bish Barbienak és Szever Misinek?
Miért ilyen végtelenül szomorú Hitlernek a hangja az utolsó beszédében?
Ha hallanátok az erdőben valakit (veletek ellentétes neműt) énekelni, akinek nagyon tetszik a hangja azt megkeresnétek?
David Attenboroughnak most ki a magyar hangja?
Szerintetek szép hangja van ennek a lánynak?
Egy fiúnak mennyire sértő ha azt mondom neki, hogy b*zis a hangja?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!