Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek ilyen még a hangja?

Kinek ilyen még a hangja?

Figyelt kérdés

Nagyon, de nagyon nincs igazi mély férfias hangom :(

Így ez önbizalmamat eléggé gyengíti, meg nehezen is merek megszólalni. Van ilyen cipőben még valaki? 27/F



2019. szept. 11. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, ha tudnád, hány pasinak van vékony hangja! Emiatt ne szégyenkezz egy percig sem, ez olyan adottság, amiről nem tehetsz. És tudom, mennyire sablonosan hangzik, de tényleg nem ez számít.
2019. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen: Kolosi Péter. :)
2019. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen kedves hangú férfiakat!
2019. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mélyhangúként mondom, hogy van, amikor az én beszédemet nem érteni, mert viszonylag halk is vagyok, és a mély hang még hozzátesz, hogy nehezen érthető legyen. Szerintem egy sokkal tisztább hang előnyt jelenthet sok területen, mégha nem is annyira 'férfias'. (Bár szerintem tud az lenni).
2019. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz,mi még fiatalok vagyunk, de a legjobb fiú barátomnak (kicsit be is jön) még ilyen vékonyabb hangaja van,nem mutált vagy nemtom és alapból jó humorú,de ezzel + rátesz egy lapáttal, és nagyon aranyos szerintem :) nem kell aggódnod
2019. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az operákban is hőstenor van, nem hősbasszus!! ;)
2019. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hallottad már David Beckhamet beszélni? :D pedig csak elég ránézni nagyon férfias és mégsincs mély férfias hangja
2019. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ő hangja teljesen okés, bár olyan lenne az enyém :D
2019. okt. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!