Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég furán viselkedik az...

Elég furán viselkedik az IBFF-em, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyien tudjátok de van ez az IBFF (ideiglenes best friend forever) dolog akiket facebookon vagy instagrammon lehet találni és egy ilyen elektronikus levelezőtárs dolog hogyha a legjobb barátod mondjuk nyaral vagy valami. Na én is találtam egy IBFF-et (hogyha a legjobb barátom épp a barátnőjével van) de elég furcsán viselkedik. Először jófej volt meg minden de mostanában ok nélkül követi be, és ír rá az ismerőseimre, képeket küld a lábujjáról és már a 4. ismeretségi napunkon látni akarta az arcom (mondjuk ez ott érthető hogy biztos akart lenni abban hogy nem egy pedofil 40 éves pasi vagyok) és ELKÉRTE A SZÁMOM. Csak én találom ezt furcsának vagy másis?

2019. szept. 14. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Valamit félreérthettél, a mozaikszóban az "I" az Internetet jelenti. Azért kreálták a szót, mivel a mai gyerekek egyre inkább a net előtt vannak és elhagyják a társas interakciókat, így a legjobb barát és akivel a legtöbbet beszélnek, az az interneten lévő vadidegen lesz.

Ebből még érhet téged félreértés, hogy te azt hiszed ideiglenes barátot keresnek, mások meg internetes legjobb barátot.

2019. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Már maga a kifejezés is fura, ki az az épelméjű aki szeretne egy pótlék lenni?
2019. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Totálisan nincs más barátod, akivel beszélgethetnél? Esetleg játékon valaki, akivel már régebb óta együtt játszotok? Még az is jobb, mintha random embereket szedsz össze. Ezeken sok az ilyen fura alak. Ez legyen a legutolsó lehetőség, amihez nyúlsz, de szerintem az a legjobb, ha ilyen "barátokat" nem is nagyon keresel. De ez attól van, hogy pont ilyen ökörségekre keresett embert, akin kiélheti magát, nem beszélgetni/barátkozni akar.
2019. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48%

Az ibff, internetes legjobb barát. Nem ideiglenes bff.


Valóban furcsa és gondolom egy férfiról/fiúról van szó. Én a helyedbe megszakítanám vele a kapcsolatot. Mivel szerintem csak ki akarja élni magát. (Tapasztalatból mondom.)

2019. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Sírok :D Egy angol rövidítésben, ahol az összes szó angolul van, te komolyan elhiszed, hogy az egyik szó a mi kis magyar nyelvünkön van? 😂😂
2019. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a cimkézések önmagukban is felérnek valami hatalmas poénnal. :D
2019. szept. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!