Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel megromlo...

A legjobb barátnőmmel megromlott a kapcsolatunk mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy érdemes lenne e küzdeném a barátságunkért mert nagyon szemet velem...

Ezen a nyáron lettem 17 o pedig 18 és azóta minden megváltozott

Nem tudom mi lehet ennek az oka de már nem keres egyáltalán és ha én hívom hogy talizzunk akkor mindig kifogásokat keres...

Minden nyáron eggyütt szoktunk bulizni járni de ezen a nyáron mindig csak a kifogásokat kereste

De egyépkent nagyon szemet velem

Mert pl ha veszek egy új ruhát ami amúgy tök szép akkor egyből elkezdi kritizálni és nem értem miért kell ezt csinálnia

Minden nyáron eggyütt járunk bulizni viszont most már azt se akár velem

Múltkor is egyedül mentem el Mert neki "fájt a feje"

Viszont ha eggyütt megyünk akkor az összes fiút lerázza rólam

Valószínűleg feltekeny

De én ilyet sosem csinálnék vele

Nem tudom mit tegyek

Szakítsam meg vele a barátságot? Most is hiába hívtam nem veszi fel a telefont


2019. szept. 14. 19:26
 1/7 anonim válasza:
22%

Szia!

Hát lehet hogy ennek annyi.

tartsál kis szünetet pl 1 hó de lehet akár 2 is, amíg egyáltalán nem keresed.

utána meg rairsz h mizu?

2019. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

17 évesen hogy jártatok minden nyáron együtt bulizni?

Be se engednek, főleg nem évek óta.

Gyerekproblémák, az iskolával és a tanulással kéne már foglalkozni, nem a nyári bulikával.

Több értelme lenne tanulni, de sokan csak túl későn eszmélnek rá erre.

2019. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha így van ahogy írtad, akkor keress másik barátnőt.
2019. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Lehet úgy érzi , hogy nem válik elömyére veled mutatkozni , lehet jobban nézel ki . Mi nem tudjuk . Ez csak egy tipp , lehet ezer más

De ha igy van, vége van

2019. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked már nem kell megszakítanod a barátságot, mert ő már már rég megszakította veled. Nem a barátnőd.
2019. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is keresztül mentem már hasonlón. Nekem gimnáziumban volt egy legjobb barátom, aki lány volt. Kettő éven keresztül legjobb barátok voltunk, és tényleg csak barátok. Majd fokozatosan megromlott a barátságunk, össze vesztünk és mondhatni vége is lett a barátságunknak. Minden ugyan úgy volt mint nálatok. Mi is a nyár minden egyes napján együtt voltunk, mindent együtt csináltunk. Majd kettő év múlva vettük fel egymással újra a kapcsolatot és most minden a régi.

Én azt tudom neked javasolni, hogy pihentesd a dolgot. Magadat ne okold. Történt a barátnőddel valami változás, hogy mi váltotta ki azt nem tudom. Ne keresd és ne hívogasd, tudom hogy nehéz, de akkor sem. Ha beszol, ne vedd fel és ne reagálj rá. És hidd el, hogy idővel, ha észhez tér rá fog jönni, hogy kit veszített el.

Természetesen benne van a lapban az is, hogy már nem lesz soha semmi olyan, mint volt. De megszakítani szerintem ne szakítsd meg a barátságotokat.

Idő kell neki most, és nem csak pár nap. Azt kell el döntenéd, hogy ér-e annyit neked ez a barátság, hogy várj rá.

Remélem minden rendbe jön. És sok erőt kívánok neked, és kitartást!


21/F

2019. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valszokat 😘
2019. szept. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!