Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak össze a két...

Hogy barátkozzak össze a két lakótàrsammal?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég beköltöztem egy albérletbe, az emeleten lakom, van még két szoba az enyémen kívül, egy-egy lány lakik bennük. Már pár napja itt lakom, de eddig még csak az egyiket láttam, a másikat nem, pedig itthon van, mert hallom, hogy megy a tv meg hasonlók, mégsem jön ki. A másik lakótàrsammal már bemutatkoztunk egymásnak, de ennyi. Beszélgetni szeretnék velük, össze akarok velük barátkozni, ha minden jól megy két évig fogok itt élni. Tudom elég bénàn hangzik, de nem ment soha könnyen a barátkozàs.

Kopogjak át és...? Mit mondjak?


2019. szept. 15. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Ha ennyire nem megy, akkor semmit.
2019. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kulcsmondat: Csak értelmes válaszokat kérnèk!
2019. szept. 15. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj , hogy nem mindenki nyitott erre. :( Sokan az együttélés helyett egymás mellett élnek, mert egy kötelező helyzet számukra lakni másokkal anyagi okokból, de ennyi. Főleg Budapesten látom azt a tendenciát, hogy nem szeretnek egymással beszélni a lakótársak. Viszont célszerű a takarítást, azt, hogy kinek hányszor alszik ott a párja, más vendégek milyen gyakran jönnek, házibuli terveket megbeszélni egymással, mert egy tanulós és egy bulizós lakótárs sok esetben nem kompatibilisek egymással. Hogy egyébként hogyan jönnek ki egymással a lakók azt sajnos az első beszélgetésből sem lehet leszűrni sokszor. :( Nekem több esetben is csalódnom kellett. Én szeretek jóban lenni a lakótársaimmal egyébként, de azért akadnak nézeteltérések mindenhol. Tökéletes lakótárs nincs, olyan viszont igen, akivel nem zavarjátok egymást az életviteletekkel. :)
2019. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!