Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti féltékenység felnőttkén...

Baráti féltékenység felnőttként: létezhet ilyen, vagy belezúgtam a srácba?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy fiút, akivel az utóbbi időben nagyon jó barátok lettünk. Az elejétől kezdve tudom, hogy meleg, szóval mindig is tabu volt. Sokat találkozunk, gyakran beszélünk, mégis olyan féltékeny vagyok, ha másokkal van. Nem a fiúkra gondolok, pasi ügyben segítettem neki és tényleg azt szeretném, hogy jó legyen neki. Hanem akkor vagyok féltékeny, ha más lányokkal, barátokkal van. Gyerekes és nevetséges, utoljára általanos iskolában tapasztaltam kb. ilyet.

Sokat gondolok rá, egy nap többször, de nem romantikus értelemben (azt persze nem tagadom hogy nagyon helyes kb. minden lány álma).

Amúgy 1 éve boldog párkapcsolatban élek, szeretem a barátomat.

Mi lehet ez, mit tegyek?

25/L



2019. szept. 15. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy részedről egy kicsit megborult a barátság és úgy kedveled, mint egy férfit, vagy mint valami plátói szerelmet? Erre nem gondoltál? Amúgy nem lennék a helyedben, ha ez így van..
2019. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. 8 éve a legjobb barátok vagyunk de most úgy alakult h keveset tudunk találkozni. Irigylem azokat akivel a napját tölti, hianyzik a társasága, a sok beszelgetes, pedig én is o is párkapcsolatban vagyunk. De akkor is hiányzik 😐
2019. szept. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!