Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs tul sok jo elmenyem...

Nincs tul sok jo elmenyem (nyaras, buli, haverokkal csapatas), ha ezt megtudnad rolam tovabbra is baratkoznal velem?

Figyelt kérdés
nem igazan ment regen a baratkozas es nem is mertem eljarni sehova ha hivtak is, igy a kozossegi elmenyek nagyresze kimaradt nalam. bulizni pl sose voltam es nyaralni is keveset. haveri tarsasaggal meg csak minimalis szinten mozdultam ki, volt ev amikor egyaltalan. na most hat ahogy latom nem mindenki van igy ezzel es emiatt felek nyitni olyanok fele akik ebben nalam jobban allnak, felek a reakciojuktol. ti hogyan velekednetek, ha ez kiderulne rolam?
2019. szept. 15. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se buliztam soha. Naés? Ez nem akadály.
2019. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha ettől függetlenül lenne közös témánk. Én szeretek bulizni, 10-en valahány országban jártam, de nem csak ezekből áll a világ. Lehet, hogy te ezeket nem mondhatod el magadról, de azt pl igen, hogy nagyon jól rajzolsz/táncolsz/énekelsz, tehetséges vagy egy sportban, jól játszol valamilyen hangszeren, kiváló a nyelvérzéked stb stb. Rám egyik sem igaz azokból, amiket itt példának hoztam. Mindenki másban jó.
2019. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem lenne gond. van az úgy, hogy az ember egy ideig nem találja meg a megfelelő (baráti) társaságot és többé-kevésbé kimarad abból a bizonyos bulizós-alkoholizálós időszakból. talán nem is veszítettél ezzel annyit, mint gondolod.
2019. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt!
2019. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, más is van így. Megmondod őszintén, h volt egy rossz időszakod és kész. De nyitott vagy a bepótlására!
2019. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj, hiszen sokan vannak, akik pl. nem szeretnek bulizni, nem csak ezekbol all az elet + van aki nem bulizos tipus.(Persze nem azt mondom, hogy ez “bun” lenne) Nyugi, ezert senki sem itelne el vagy nezne le, ha valakivel elkezdesz baratkozni ugyis az szamit majd, hogy mennyi kozos tematol van es mennyire tart szimpatikusnak.
2019. szept. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!