Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többet érez a lánybarátom?

Nemvicces1 kérdése:

Többet érez a lánybarátom?

Figyelt kérdés

9 honapja beszelek neten egy lannyal, legjobb baratom lett, 1x taliztunk(1 hete)volt oleles meg minden, elobe is minden jo. Szoktuk egymasnak mondani hogy szeretlek,de nyilvan csak barátilag.(napi szinten) Ő kolis, es lany szobatarsaval rajta keresztul hulyeskettunk par mondat erejeig.(felesegemnek neveztem viccbol) Ma reggel megyek suliba, es szembe jonnek velem ketten. Megolelem a lanybarátom, utana pedig az említett szobatarsát. Kozbe lanybaratom azt mondta hogy dik, utana tovabb mentunk. Ezek utan letiltott instan, es kesobb vissza feloldott. Nagyon zavarta ez őt, es nagyon nagyon nagyon feltekeny. Mondtam neki

-Ez csak egy oleles, mi lett volna ha megpuszilom?

-Még engem se pusziltal meg:)

O mondta, hogy nem szereti ha puszilgassak.

normalis ha egy barat ennyire feltekeny?

Nemtan tobbet erez mint baratsag?



2019. szept. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A "DIK" után nem álltam volna szóba vele többet.
2019. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj ne erőltessétek már ezt a lánybarátom-fiúbarátom mizáriát. A haverjaidnak is szoktad mondani, hogy szereted őket? Pláne napi szinten? Hívod őket poénból férjednek? Dugni akarsz te is, a csaj is, ennyike. Vonuljatok szobára, a barátkozósdi megtette a kívánt hatást, szépen egymásra gerjedtetek, már ki lehet mondani, hogy egyikőtök sem haverkodás miatt lóg a másikon.
2019. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól mondja.

“Kozben azt mondta, hogy dik” Ezen hangosan felnevettem. 14-5 évesek lehettek gondolom, de ez iszonyatos

2019. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!