Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Röviden a történet:

Van egy lány, akivel nagyon jó barátok voltunk, lehet több is annál, de végül nem lett belőle "semmi". Ezt el is fogadtuk mindketten, minden ment tovább. Július körül elkezdett nem érdeklődni felőlem. Írtam neki, de nagyon fél mondatokban válaszolt, nem kezdeményezett beszélgetést, amikor rákérdeztem azt mondta sok a dolga. Beleuntam a helyzetbe, nem hívtam. Persze én lettem a hibás, hogy már nem is érdeklem vagy miért nem keresem. Néhány napja elkezdett keresni, de valami nagyon megtört bennem, eltűnt az egykori szeretet amit iránta éreztem. Fáj komondani, de taszító lett a társasága és nem tudom miért.


Mi lehet az oka, hogy így érzek iránta? Fáj visszagondolni, hogy milyen jól kijöttünk egymással és most így vagyunk


2019. szept. 17. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl tetted magad rajta? Vagy csak akkor vagy jó, mikor neki rossz?
2019. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!